Selfie için özel 24MP ön kameralı Vivo V7+

Selfie çekmenin bir hayat tarzı olduğunun düşünenler için Çin menşeli Vivo firması V7+ isimli telefonunu tanıttı. Çerçevesiz ekrana sahip olan telefonun ön kamerası 24 megapixsel.


Son yılların fotoğraf trendi olan selfie, telefon üreticilerini de harekete geçirdi. Öyle ki sadece selfie çekmek için üretilmiş telefonlar bile üretiliyor. Vivo V7+’da kısmen bu sınıfa giriyor çünkü daha kaliteli ve yüksek çözünürlükle ön kamerasıyla mükemmel selfieler çekmenize olanak sağlıyor. Vivo V7+ firmanın online internet sitesinde 15 Eylül itibariyle satışta olacak. Türkiye’ye gelip gelmeyeceği ise henüz belli değil.

YÜZ GÜZELLEŞTİRME ÖZELLİĞİ BULUNUYOR

Selfie için üretilen bu telefonun ön kamerasında güzel bir selfie için gereken her türlü özellik mevcut. Bunlardan biri de yüz güzelleştirme efektine sahip olan uygulama. Bu uygulama öyle çok güncelleme almış ki Vivo V7+’ta da 7.versiyonu yer alıyor. Ayrıca ön kameraya entegre edilmiş bir de gözleri yormayan flaş ışık mevcut. Bu ışık sayesinde de geceleri net ve güzel selfieler çekebiliyorsunuz.

SADECE SİYAH VE ALTIN RENKLERİ MEVCUT

ABD ve Çin satışı fiyatı 342 dolar olan telefonun sadece 2 renk seçeneği bulunuyor. Siyah ve altın renkleri arasında da herhangi bir fiyat farkı yok. Ayrıca telefon Snapdragon 450 orta seviye işlemciyle çalışıyor ve içinde 64 GB’lık da bir belleğe sahip. Arka kamerası 16MP olan V7+’ın çift sim kart desteği ve 5.99 inç Full HD çözünürlüklü ekranı görev alıyor. 4G destekleyen telefonun Hifi ses sistemi de mevcut. Kamerası haricinde orta sınıf bir telefon olan Vivo V7+ selfie için üretildiğini kanıtla nitelikte.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ISO 27001 Belgesi

ISO 27001 Belgesi ISO 27001 belgesi, ISO’nun sunduğu önemli standartlardan bir tanesidir. Son derece önemli …

Bir cevap yazın