Skype, Snapchat benzeri fotoğraf filtrelerini mobil uygulamasına ekledi

Kameralarına fotoğraf filtreleri ve efektleri eklemenin sosyal medya devleri için trend olduğu bu dönemde, kervana Skype da eklendi.


Snapchat’ten esinlenerek kamera özelliklerine filtre ve efekt ekleyen artık bir şirket daha var. Skype, yüz ifadeleri, filtreler, altyazılar ve hava durumu gibi kullanışlı bilgiler de dahil olmak üzere mobil mesajlaşma uygulama bir dizi yenilik kattı. Snapchat’e benzer filtreler ekleyen Skype artık görüntülü görüşme esnasında bu filtrelerin kullanıma imkan sağlayacak.

ÖZEL ANLARA ÖZEL FİLTRELER

Skype yeni etiket ve filtreleri hafta içi, haftasonu, tatil, özel günler, duygu durumları, hava durumu ve daha birçok konuda sürekli güncel olarak sağlayacak. Bu sebepten yeni filtrelerin gelip gelmediğini aynı Snapchat’teki gibi kontrol etmeniz gerekiyor. Daha çok genç kitlenin Skype kullanımını arttırmak için geldiğini düşündüğümüz bu filtreler, yakın zamanda bir Mobil Skype uygulaması güncellemesiyle gelecek gibi görünüyor.

YAKINDA TÜM SKYPE MOBİL UYGULAMALARINA GELECEK

Snapchat, instagram ve Facebook derken Skype’ın da bu özelliği alması aslında çok da şaşırtıcı bir gelişme değil. Ancak daha çok iş hayatında da kullanılan Skype’a bu özelliğin gelmesi, uygulamanın artık farklı kesimlere de hitap etmek istemesinin göstergesi gibi görünüyor. Skype’ın yeni filtre özelliğinde, yeni etiketler, fotoğrafların üzerine yazı yazılması, renk filtreleri ve yüz ifadeleri gibi materyaller eklenebiliyor. Sadece ikili görüşmelerde değil, gönderilen fotoğraflarda dahi kullanabileceğiniz bu filtrelerin yakın zamanda tüm dünyadaki Skype mobil uygulamasına geleceği tahmin ediliyor.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne?

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne? DeFi Nedir? Kripto para dünyasında en çok …

Bir cevap yazın