Snapchat artırılmış gerçeklik sanat platformunu başlatıyor

Artırılmış gerçeklik konusunda gelişmelere ayak uyduran Snapchat, sanat platformu adını verdiği yeni özelliğini kısa zaman sonra kullanıma açmayı planlıyor.


Snapchat artırılmış gerçeklik konusunu çok ciddiye alıyor ve bu uğurda bir de sanal platformunu kullanıma sunuyor. Bu özellik ile Snapchat’te telefonunuzu bir yere tuttuğunuzda istediğiniz karakter hemen ekranınızda beliriyor. Sadece karakterler değil, istediğiniz neredeyse her sanat objesini kullanabiliyorsunuz. Yakın zamanda hizmete açılacak olan bu güzel özelliğe art.snapchat.com adresinden ulaşılabilecek. Şu an için aktif olmayan sitede son hazırlıklar yapılıyor ve 4 Ekim’de kullanıcılara açılması planlanıyor. Ayrıca Snapchat’in telefon uygulamalarında da kullanılabilecek olan sanat platformu özelliği artırılmış gerçeklik konusunda yeni bir adım olacak.

SİTE KULLANICILARIN YOĞUN İLGİSİNDEN ÇÖKTÜ

Şu an art.snapchat.com web adresine giriş yaparsanız muhtemelen karşınıza Google’ın bir hata kodu gelecektir. Aslında bu koddan önce Snapchat siteye bir geri sayım sayfası koymuştu ve sanat platformunun ne zaman açılacağı belirtiliyordu. Kullanıcılar Snapchat Art’ı o kadar çok merak ettiler ki siteye yoğun girişlerden dolayı site çöktü ve şu an hata mesajı veriyor. Ancak kaynak sağlam; Snapchat’in CEO’su Evan Spiegel platformun kısa süre içinde açılacağını belirtiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sosyal Medya Ajansı İle Çalışmanın Avantajları

  Tüm dünyaya ulaşmak ve global bir marka olmak adına günümüzde artık internet çok önemli …

Bir cevap yazın