Sonunda Xbox One X 2699 TL’ye Türkiye’de de satışa sunuldu

Oyun deneyimine yepyeni bir düzen getirecek olan Xbox One X gerçek 4K teknolojisiyle bugünden itibaren Türkiye’de de satışa sunuldu.


Microsoft Xbox One X’i “dünyanın en güçlü konsolu” olarak tanıttı ve toplam 35 pazarda satışa sundu. Microsoft, Xbox One X’in oynanabilir oyunlar listesine 50 yeni oyun eklediğini ve oyunların yeni konsol için tam olarak optimize edildiğini belirtti. Önümüzdeki günlerde 20 farklı oyun daha ekleyeceğini söyleyen Microsoft, Xbox One X’in lansmanında da Forza 7, FIFA 18, Assassin’s Creed Origins ve Super Lucky’s Tale oyunlarının bu listede yer aldığını açıkladı.

GERÇEK 4K İLE GERÇEĞE YAKIN BİR GÖRÜNTÜ VERİYOR

4K ile gerçek gücü hisset mottosuyla Türkiye’de de satışa çıkan Xbox One X, resmi Türkiye web sitesinde cihaz hakkında bilgilere de yer verdi. Rakibi olan diğer konsollardan %40 daha fazla güçlü olan ve gerçek 4K oyun deneyimini sunan konsolun bir diğer mottosu ise gerçeklik üzerine. Gerçekliğe yakın ayrıntılar sunduğunu belirten Xbox One X, daha hızlı yükleme sağlayarak oyuncuların konforunu da düşünüyor. 8 GB Flash Bellek, 1 TB HDD Dahili hafıza, 12 GB 326 GB/saniye hızında GDDR5 donanımlarına sahip yeni Xbox One X’da HDMI ve HDR desteği de bulunuyor.

DOLBY Digital 5.1 Atmos ile TrueHD ses sistemine sahip olan oyun konsolu, Wi-Fi ile kablosuz interneti de destekliyor. Prestijli bir kasa yapısına sahip olan Xbox One X’i buradaki linkten inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Xbox One X oyun konsolunu yakın zamanda inceleme olarak Teknoxo.com’da bulabileceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kombi Servisi İhtiyaçlarına Profesyonel Çözümler

Kombilerinizde yaşamış olduğunuz her tür arıza için yerine getirilen kombi servis hizmetlerinde sizlerin beklentilerini karşılayacak …

Bir cevap yazın