Sony, Android ve iOS için PlayStation Uygulamasını yeniden tasarladı

Sony, Android ve iOS için PlayStation Uygulamasını tamamen yeniden tasarladığını açıkladı. Yeni uygulama, App Store’da ve Google Play’de indirilebilir yada uygulamaya sahipseniz hemen güncelleyebilirsiniz.


Yeni PlayStation uygulaması, mobil cihazınız üzerinden PS4’ünüze, arkadaşlarınıza ve en sevdiğiniz oyunları daha kolay bağlamayı amaçlayan daha sezgisel bir tasarım ile tekrar güncellendi. Eski bir kullanıcıysanız fark edeceğiniz ilk şey çevrimiçi kimliğinizi görmek ve bildirimleri kontrol etmenin kolaylaştırıldığı olacaktır. Ekranın alt kısmında bulunan yeni sekmeler ile yeni tasarımda en son etkinlikler, arkadaşlarınızdan mesajlar ve PlayStation topluluğuna kolay erişim yapabileceğinizi göreceksiniz. Kullanıcıların uygulamanın çeşitli özelliklerine daha hızlı ve kolay erişmesini sağlayan yeni bir PS düğmesini de kullanabilecekler.

Sosyal ağlara benzeyen yeni bir tasarım ile gelen yeni PlayStation Uygulaması sayesinde oyuncular artık en son çıkan oyunları da kolaylıkla takip edebilecek. Kullanıcılar yeni çıkan oyunlar hakkında bilgi alabilecekleri gibi PlayStation topluluklarında neler konuşuluyor, en trend olan konular ve son etkinlikler hakkında da detaylı bilgi alabilecekler. Ayrıca Sony tarafından gelen bilgilere göre kullanıcılar PS4’ün menüsünde gezinebilecek, ekran klavyesini kullanabilecek ve uyumlu oyunların içeriklerini kontrol edebilecekler.

iOS VE ANDROID İÇİN ŞU AN ÜCRETSİZ İNDİRİLEBİLİYOR

Uygulama şu an iOS ve Android mobil işletim sistemi kullanan tüm cihazlarda indirilebilir durumda. Tamamen ücretsiz olan uygulamayı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz. Oyuncuları kendi platformunda tutmak için çeşitli güncellemeler yapan Sony, Microsoft’un Xbox mobil uygulamasına karşı bu tasarım ile bir adım öne geçmek istiyor.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne?

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne? DeFi Nedir? Kripto para dünyasında en çok …

Bir cevap yazın