Sony İstenilen Yüzeyi Dokunmatik Yapan Projeksiyonu Xperia Touch Amerika’da Satışa Sunuldu

Sony’nin her yüzeyi dokunmatik ekrana çeviren projeksiyon aracı Xperia Touch Amerika’da satışa çıktı.


Japon teknoloji devi Sony’nin yenilikçi ürünü olan Xperia Touch Amerika’da satışa sunuldu.

Sony’nin geçtiğimiz aylarda tanıtımını gerçekleştirdiği ve yansıtıldığı her alanı dokunmatik bir alana çeviren Xperia Touch modeli İngiltere’nin ardından Amerika’da da satışa sunuldu. Dokunmatik ekran teknolojisini ve projeksiyonları bir araya getiren bu ürün oldukça fonksiyonel bir ürün olsa da herkesin alabileceği bir ürün değil.

Amerika’da 1.700 dolara satışa çıkan bu ürün ülkemizde eğer ki satışa sunulursa 10.000 TL civarında fiyat etiketine sahip olabilir. Google’ın sesli asistanı Google Assistant’ı da içinde barındıran Xperia Touch tüm alanları dokunmatik alana çeviren portatif bir projeksiyon cihazı olarak karşımıza çıkıyor.

Sadece 100 lümen parlaklık değerine sahip olan bu cihaz parlaklık alanında sınıfta kalsa da başlangıç için oldukça iyi bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. 1366 x 768 piksel çözünürlüğü destekleyen Xperia Touch tam dolu batarya ile 1 saat kullanım ömrü sunuyor.

Keskin Dokunmatik Algılamalar Yapıyor

Sahip olduğu 13 megapiksel 60 fps infrared kamerası ile oldukça doğru dokunmatik tespitler yapabilen Xperia Touch’ın daha da geliştirilmesi planlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Demsa’nın Patronu Hüseyin Demir’den Mahmut Ustaosmanoğlu için taziye mesajı

Demsa’nın Patronu Hüseyin Demir’den Mahmut Ustaosmanoğlu için taziye mesajı İslam dünyası ve Ülkemiz, ömrünü İslam’a …

Bir cevap yazın