Sony’den yeni PlayStation VR kulaklıklar geliyor

HDR videolarda daha kaliteli hizmet verecek olan yeni kulaklıklar daha basit kullanılacaklar ama daha iyi tasarıma sahip olacaklar.


Sony, PlayStation VR sanal gerçeklik gözlüğünün piyasaya sürülmesinin üzerinden bir yıl geçmeden PlayStation VR kulaklığının tasarımını güncelliyor ve HDR kalitesinde çalışabilmesi için bazı gelişmelere tabi tutuyor. Yeni PlayStation VR kulaklık artık daha kolay ve konforlu olarak kullanılacak ve kulağa tam oturarak VR gözlük ile daha entegre bir şekilde çalışacak. Kulaklık seti şimdiye kadar çıkan tüm Sony sanal gerçeklik VR gözlükleriyle uygumlu olacak.

İLK ÖNCE JAPONYA’DA SATIŞA ÇIKACAK

Geliştirilmiş PlayStation VR kulaklık seti CUH – ZVR2, ilk olarak Japonya’da satışa sunulacak ve 400 dolarlık fiyat etiketine sahip olacak. 14 Ekim’de satışa sunulması beklenen kulaklığın yanında PlayStation Kamera’da verilecek. Yani VR kulaklık ve kameranın yaklaşık 1400 TL’Lik bir fiyat etiketi olacak. Sony, her zaman olduğu gibi ilk ürünlerini Japonya’da piyasaya sürüyor. Kulaklık setinin fiyatı diğer ülkelerde değişiklik gösterebilir. Kısa zamanda Türkiye’de de satışa sunulacağını düşündüğümüz setin Türkiye fiyatı hakkında henüz tahmin yürütülemiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kombi Servisi İhtiyaçlarına Profesyonel Çözümler

Kombilerinizde yaşamış olduğunuz her tür arıza için yerine getirilen kombi servis hizmetlerinde sizlerin beklentilerini karşılayacak …

Bir cevap yazın