Sony’nin Amiral Gemisi Xperia XZ İçin Android 8.0 Oreo Güncellemesinin Dağıtılacağı Tarih Belli Oldu

Sony’nin yeni Xperia modeli Sony Xperia XZ Premium’a Android 8.0 Oreo sürümünün geleceği tarih belli oldu.


Akıllı telefon pazarında bir türlü istediğine ulaşamayan Sony akıllı telefonlarını güncellemeye devam ediyor. Kısa bir süre önce yeni amiral gemisi olan Xperia XZ Premium modelini çıkartan Sony Xperia XZ Premium için Android 8.0 Oreo güncellemesini dağıtmaya başlayacağı tarihi açıkladı.

Google’ın Android 8.0 Oreo güncellemesini geliştiricilere sunmasının ardından geliştiriciler de yeni Android güncellemesini bir an önce akıllı telefonlarına getirmek istiyor. Bu üreticilerin başında gelen Sony Mobile her ne kadar Android 8.0 Oreo güncellemesini akıllı telefonlarına getireceği tarihi açıklamamış olsa da Sony Japonya Xperia XZ Premium modeline Android 8.0 Oreo güncellemesini getireceği tarihi açıkladı. Sony’nin açıklamasına göre Aralık ayından itibaren Xperia XZ Premium modelleri Android 8.0 Oreo güncellemesini almaya başlayacaklar.

Sony Xperia XZ Premium modeli haricinde hangi Xperia modellerine Android 8.0 Oreo güncellemesini sunacağını açıklamasa da Android Oreo 8.0 güncellemesini alacak olan Sony modellerinin kısa bir süre içinde açıklanması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Promosyon Çantası İmalatı Yaptırmak İçin Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Promosyon Çantası İmalatı Yaptırmak İçin Nelere Dikkat Etmeliyiz? Firmalar reklam için farklı işlemler yaparlar. Bu …

Bir cevap yazın