Sony’nin Özel PlayStation 4 Pro modelleri Yakın Zamanda Satışa Sunulacak

Sony sınırlı sayıda ürettiği yeni PlayStation 4 Pro modellerini çok yakında satışa çıkartıyor.


Japon teknoloji devi Sony sevilen oyun konsolu markası olan PlayStation ürünlerini farklı oyunlarla birlikte satışa sunma stratejisini çok seviyor. Kullanıcıları biraz daha uygun fiyatla hem konsol hem de oyun sahibi yapan Sony son zamanlarda PlayStation ürünlerini de bu oyunların temasına benzer şekilde üretiyor.

Sony’nin ay sonunda satışa sunacağı yeni PlayStation 4 Pro modelleri de Monster Hunter ve Clacier Whiter temalı olacak. Monster Hunter temalı PlayStation 4 Pro modeli kırmızı bir DualShock 4 oyun kontrolcüsü ve 1 TB depolama alanına sahip PlayStation 4 Pro ile birlikte Monster Hunter: World PS4 Pro oyunu ve bazı kodlarla birlikte gelecek. GameStop’ta satışa sunulacak olan bu ürünün fiyatı 399.99 dolar olarak belirlenmiş.

Sony’nin sınırlı sayıda ürettiği Monster Hunter temalı PlayStation 4 Pro’yu beğenmezseniz Sony’nin bir diğer özel üretim olan PlayStation 4 Pro  Glacier White sürümü. Destiny 2 oyunuyla birlikte sunulan buz beyazı PlayStation 4 Pro modelinde beyaz renkte DualShock 4 oyun kontrolcüsü bulunuyor. 22 ocak tarihinde GameStop’ta satışa sunulacak olan bu PlayStation 4 Pro sürümünün fiyatı 399.99 dolar olarak belirlenmiş durumda. Eğer ki farklı bir PlayStation 4 Pro sahibi olmak istiyorsanız GameStop mağazalarına uğramanızda yarar var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Forex Şirketi Seçimini Hangisinden Yana Kullanmalısınız?

    Para birimlerinin değişimiyle birlikte arasındaki döviz değişim oranlarının yaptığınız yatırıma göre sizlere kazanç …

Bir cevap yazın