Sorun çözücü iOS 11.1.2 güncellemesini hemen indirin

iPhone X için gelen birçok şikayetin çözümü olan ve diğer uyumlu Apple cihazları içinde güvenlik ve hata düzeltmeleri bulunan iOS 11.1.2 güncellemesi yayınlandı.


iPhone X’in satışa çıkmasından sonra beliren hataları gidermek için yapılan beta çalışmalarından sonra en sonunda sorunları çözen iOS 11.1.2 güncellemesi yayınlandı. Geçen hafta, Apple’ın 10’uncu yıldönümüne özel ürettiği iPhone olan iPhone X’in soğuk havalarda cihazının donması ve hızlı sıcaklık düşüşünden sonra dokunmaya tepkisiz kalması gibi pek çok şikayet almıştı. Apple derhal bu konuda bilgilendirildi ve bugün sorunu çözmek için bir yazılım güncellemesi yayınladı. Bu şikayetlere tepkisiz kalamayan Apple, tüm bu sorunları çözmek için iOS 11.1.2 güncellemesini kullanıcıların hizmetine sundu.

Buna ek olarak, bugün Apple tarafından yayınlanan iOS 11.1.2 güncellemesi, bir iPhone X cihazıyla yakalanan Canlı Fotoğraflarda ve videolarda bozulmaya neden olabilecek bir sorunu da gideriyor. Şanslı bir iPhone X akıllı telefon sahibiyseniz ve soğuk havalarda ekran sorunları yaşıyorsanız, cihazınızı güncellemek için güncelleme yapmanın şimdi tam zamanı. IOS 11.1.2 OTA yazılım güncellemesini (yapı 15B202) yapmak için Ayarlar uygulamasını açıp Genel -> Yazılım Güncelleştirmelerine dokunarak güncellemeyi indirip yükleyebilirsiniz.

iOS 11.1.2, desteklenen tüm iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarında kullanılabiliyor. Güncellemeyi yapacağınız cihazın mutlaka bir Wi-fi ağına bağlı olduğundan, şarja takılı olduğundan yada %50’den fazla şarjı olduğundan emin olun. Genel olarak ise yaşanabilecek sorunları bertaraf etmek için ise güncelleştirmeyi yapmadan önce mutlaka telefonunuzy yedeklemenizi öneririz.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne?

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne? DeFi Nedir? Kripto para dünyasında en çok …

Bir cevap yazın