StarCraft II şimdi PC ve Mac’te tamamen ücretsiz

Oldukça popüler olan strateji oyunu StarCraft 2, artık tamamen ücretsiz olarak Mac ve Windows işletim sistemli bilgisayarlarda oynanabiliyor.


StarCraft 2, 7 yaşında olmasına rağmen hala birçok oyunsever tarafından oynanıyor ve oyun popülerliğini yitirmemiş durumda. Blizzard tarafından geliştirilen oyun artık tamamen ücretsiz olarak dağıtılmaya başlanıyor. Oyun içinde var olan Co-op modu da tamamen ücretsiz. Oyunun harika hikayesi, muhteşem tepkileri ve güçlerinizi geliştirme açısından gerçekten anlamlı seçimlerle güzel hazırlanmış görünüyor. Çok oyuncu ile oynama seçeneği de eklenince oyunun zevkine uzun ömür kattığını söyleyebiliriz.

 

StarCraft II sürüm 4.0 ile yeni başlayanlar için oldukça güzel bir deneyim yaşatan oyunda komandoların tümünü co-op modunda oynamanın dışında, oyun tamamen ücretsiz. StarCraft II’yi daha önce hiç oynamadıysanız, gerçekten strateji oyunlarından nefret ediyorsanız, bu oyunu mutlaka denemenizi öneriyoruz. Strateji oyunlarına bakış açınızı değiştirebilecek olan StarCraft 2’yi oyunun resmi sitesinden indirebilirsiniz. Oyunun nasıl oynandığına dair size az çok bilgi veren bir Youtube videosunu da yukarıda bulabilirsiniz. Böylelikle oyunun hem ücretsiz olması hem de birçok bilgisayarda sorunsuz olarak oynaması oyun zevkinizi bir kat daha arttıracak.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Forex Şirketi Seçimini Hangisinden Yana Kullanmalısınız?

    Para birimlerinin değişimiyle birlikte arasındaki döviz değişim oranlarının yaptığınız yatırıma göre sizlere kazanç …

Bir cevap yazın