Su Yalıtımı İşlemlerinde Yeni UygulamalarSu yalıtımı söz konusu olduğunda dikkatli olmak gerekir. Bu alanda profesyonel olan kişilerden yardım alınmalı ve işler bilinçli bir şekilde yapılmalıdır. Aksi halde istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir az maliyetle yalıtım işlemi yapmak isterken daha fazla maliyetli işlerin ortaya çıkmasına neden olunabilir.

Su Yalıtım İşlemlerinde Yeni Adres

Su yalıtımı Ankara ili içindeki müşterilerimize hizmet veriyoruz.İlk olarak 1998 yılındayola çıktık. 20 yıldır sektör içinde müşterilerimizin sayısını giderek arttırmayı başaran bir firmayız. Amacımız en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunmak.

Dr.Schutz firmasının distribütörlüğünü alarak işe başladık. BöylelikleTürkiye ve Ortadoğu satış ve pazarlama ağını da oluşturduk.

Epoksi ve Poliüretan PVC kaplamları yapan bir firmayız. Aynı zamanda Dr. Schutz firmasına ait olan temizlik ürünleri ve cila malzemelerini kullanarak temizlik işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Epoksi su yalıtımı da hizmetlerimiz arasında yer alan son seçenektir.

Doğru yapılan işler uzun yıllar sizi mutlu edecektir. Bunun bilincinde olarak hizmetlerimizi kaliteli ürünlerden alanında usta olan kadromuzla buluşturuyoruz. Böylelikle 30 yıl kullanabileceğiniz zeminler sunuyoruz sizlere.

Ankara ili için tüm zemin kaplama ve su yalıtım işlemleri için adres belli. Yapılması gereken telefon ya da internet aracılığıyla bizlere ulaşmak.

Yalıtım İşlemlerini Nasıl Yapıyoruz?

Su izolasyonu ihmal edilmemesi gereken konuların başında gelir. Yapılacak işlemlerin ise bilinci bir şekilde ortaya konulması hizmet kalitesini de belirler.

Firma olarak bizler su yalıtımı konusunda farklı alanlarda hizmetler sunuyoruz. Temel su yalıtım işlemi, bodrum ve çatı su yalıtım hizmetleri dışında kanalet ve gölet su yalıtım işlemleri de firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Özellikle müşterilerden gelen talepler çatı üzerine olmaktadır. Epoksi teras su yalıtımı hizmetlerimizde kullanılan ya da kullanılmayan çatılar için uygun yalıtım işlemleri yapmaktayız.

Kullanılan çatı yalıtımları; öncelikle iki kat su yalıtım yapılarak su geçirme durumunun önüne geçilir. İsteğe göre ısı yalıtım malzemesi kullanılmaktadır. İki kat yapılan membranlardan bir katı polyester olarak döşenmektedir.

Kullanılmayan çatı yalıtımları; kullanılmayan çatılar için iki kat membran uygulamasında son katta arduvaz kaplama işlemi yapılır. Nedeni ise ağır geçen havsa koşullarında zemini korumaktır.

Bazı teras ve çatılar için buhar kesici membran da kullanmamız gerekebilmektedir. Yapılacak işlemler ve kullanılacak malzemeler mekâna göre değişir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

E-ihracat uzmanı Tuğer Akkaya’nın yeni projesi: Birlikte Satalım

Türkiye’de e-ihracatı kolaylaştıran çözümleri ile tanınan Tuğer Akkaya, e-ihracat ekosistemine katkı sunmak amacıyla “Birlikte Satalım” …

Bir cevap yazın