Telefonunuzun ekranını iPhone X’e benzetebilirsiniz. Hem de ücretsiz

iPhone X çıktıktan sonra yuvarlatılmış ekran tasarımı çok hoşunuza gittiyse size bir müjdemiz var. Android tabanlı bir telefon kullanıyorsanız yuvarlatılmış köşeli ekran bir uygulama uzağınızda.


iPhone X’i gördüğünüzde ekranı sizi sizden aldıysa ve “yuvarlak köşeleri istiyorum” diye düşündüyseniz şanslısınız demektir. Roundr isimli bir uygulama Android cihazınızın ekranını değiştirmeden yuvarlak hatlar kazandırıyor.

TEK UYGULAMA İLE EKRAN KENARLARINI YUVARLATABİLİRSİNİZ

Android işletim sistemli bir akıllı telefonunuz varsa ve ekranı size oldukça sert köşeli geliyorsa bunu basit bir uygulama ile kolayca çözebilirsiniz. En iyi yanı ise telefonunuzun ekranını da değiştirmek zorunda değilsiniz ya da herhangi bir cam filmine ihtiyaç duymayacaksınız. Takdir edersiniz ki bu uygulama, telefonunuzun ekranını fiziksel olarak yuvarlatmıyor ancak Android cihazınızda AMOLED yada farklı bir ekran kullanıyorsanız bu uygulama sayesinde gelen tasarımı çok beğeneceksiniz.

ARKA PLAN İŞLEVİYLE ÇALIŞIYOR

Temelde telefonunuzun kullanımını hiçbir şekilde etkilemeyen bu uygulama arka plana yerleşen bir görüntü ile kullanıma izin veriyor. Kullanılan görsellerden istediğiniz ovallikte ekran yapısını seçebiliyorsunuz. Telefonunuzu da performans açısından yormuyor. Köşe tasarımlarını ayarlar bölümünden kolayca yapabiliyorsunuz. Biz Overlap Status Bar isimli ekran tercihini kullanmanızı öneriyoruz çünkü oldukça güzel duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne?

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne? DeFi Nedir? Kripto para dünyasında en çok …

Bir cevap yazın