The Walking Dead oyunu ücretsiz oldu

Ünlü zombi dizisi The Walking Dead’in oyunu kısa bir süreliğine Steam üzerinden ücretsiz indirilebiliyor. Ayrıca oyunu iTunes ile Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Dünyanın en çok izlenen dizilerinden biri olan The Walking Dead dizisinin oyunu da oldukça popüler. Dizideki hikâyeye sadık kalınarak 2012 yayınlanan oyunda dizideki gibi zombilere karşı savaşıyorsunuz. Steam üzerinden indirilebilir olan oyun kısa bir süreliğine ücretsiz olarak indirilebilir oluyor.

NORMAL FİYATI 39.90 TL AMA ŞİMDİ ÜCRETSİZ

2012 yılında Steam’de yayımlandığından beri yüksek satışlara ulaşan oyun, oyun severler tarafından da oldukça seviliyor. Oyunu oynamak isteyenler ise çıktığı günden beri oyuna sahip olabilmek için 39.90 TL’lik ücreti ödüyorlardı. Ancak Humble Bundle isimli site üzerinden Steam aracılığıyla oyunu şimdi indirmek isterseniz ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Oyun 9 Eylül akşamına kadar ücretsiz olarak indirilebilecek. Oyunu indirmek için Steam üzerinden Humble Bundle sitesine giriş yapmalısınız ve oyunu Steam kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Kütüphaneniz üzerinden de 9 Eylül akşamına kadar indirebilirsiniz.

OYUN OLDUKÇA SEVİLİYOR

5 sene önce yayımlanmasına rağmen oyun hâlâ büyük ilgi görüyor. Oyunu şimdiye kadar milyondan fazla Steam kullanıcı indirdi ve indirmeye de devam ediyor. Oyunun indirilmesinin bu kadar fazla olmasının başlıca sebeplerinden biri ise oyun severlerin diziyi izlemiş olması. Bunun sebebi ise Telltale Games tarafından yapılan oyunun dizideki akışla birebir ilerlemesi. Kısacası dizide ne yaşanıyorsa oyunun içinde de onu yaşamak mümkün. Oyunu ayrıca mobil cihazlar üzerinden de oynamanız mümkün. iOS ve Android kullanıcıları için de seçenekler bulunuyor ve iTunes ile Play Store’dan indirilebiliyor. Mobil cihazlar için de oyunun ücretsiz olduğunu belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

E-sertifikalar.com

Sertifika almak, o konuya hâkim olunduğu anlamına gelir. Bu konuda aileler çok daha bilinçli hale …

Bir cevap yazın