Thermaltake’nin yeni oyun koltuğu alttan soğutma sağlıyor

Thermaltake soğutma işini bambaşka bir noktaya taşıyıp oturma alanından soğutmalı bir oyuncu koltuğu üretiyor.


Haftanın hergünü saatlerce bilgisayar başında oturup oyun oynuyorsanız yada internette geziniyorsanız bu koltuk tam size göre. Bilgisayar kasaları, soğutma sistemleri ve oyun aksesuarlarıyla bilinen Thermaltake yeni oturma bölümünden soğutmalı oyuncu koltuğunu tanıttı.

Uzun süre oturma sonucunda terleme sorununa mükemmel bir çözüm bulan Thermaltake, otomotiv endüstrisi teknolojisine dayanan özel bir beş bıçak tasarımlı 4 fan ile soğutma sağlıyor. Thermaltake, üç düğmeli bir fan hız denetleyicisi (1530 dev / dak, 3060 dev / dak ve 5100 dev / dak) bulunan koltukta istediğiniz oranda hız ayarlaması yapabiliyorsunuz. Thermaltake, fanların 75 bin saatlik kullanım ömrü olduğunu dile getiriyor.

Özellikle yaz aylarında neredeyse tüm oyuncu ve bilgisayar kullanıcılarının en büyük sorunlarından biri olan terleme soruna tamamen çözüm getirecek olan koltuklar X Comfort Air olarak adlandırılıyor. Ayrıca, yüksek oyun koltuklarında bulunan birçok özelliğin bulunduğu X Comfort Air’da 4D kol dayama, ayarlanabilir baş ve arkalık desteği, yoğun köpük dolgu, suni deri, nefes alabilen örgü ve çok fonksiyonlu kilitlenebilir bir eğme mekanizması mevcut. Tamamen siyah ve siyah – kırmızı olmak üzere iki renk seçeneğine sahip olan koltukların yurtdışında satış fiyatı ise 500 dolar. Normal oyuncu koltuklarından daha pahalı olduğunu kabul ediyoruz ancak konforunuzu bambaşka bir noktaya taşıyacağından da eminiz.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kombi Servisi İhtiyaçlarına Profesyonel Çözümler

Kombilerinizde yaşamış olduğunuz her tür arıza için yerine getirilen kombi servis hizmetlerinde sizlerin beklentilerini karşılayacak …

Bir cevap yazın