ThinkPad 25.yıla özel seri yakında geliyor

Ünlü bilgisayar ve telefon üreticisi Lenovo’nun yıllara meydan okuyan bilgisayarı ThinkPad 25.yıla özel üretilecek olan serisi ile geliyor.


Lenovo ThinkPad 25 adını alan özel seri ince gövdesi ve özellikleriyle tam 25. yıla uygun bir bilgisayar olmayı hedefliyor. iKonik kırmızı düğme mouse rollerı ile kullanıcılarına 1992 yılından beri hizmet veren ThinkPad, 25 isimli yeni modeliyle de adından sıkça söz ettirecek. Bilgisayarın kişisel kullanıcıları olmasının yanı sıra ticari olarak da bir çok şirket tarafından kullanılıyor.

HIZLI GEZİNME İÇİN TRACKPOINT GELENEĞİ DEVAM EDİYOR

ThinkPAd modeli ile özdeşleşen ve hızlı gezinme için birebir olan TrackPoint ThinkPad 25 modelinde de kendini gösteriyor. Ayrıca nostalji yaşamak isteyenleri de unutmayan Lenovo, eflatun rengi enter tuşuyla kullanılarını unutmamış. Henüz sadece görsellerinin sızdığını belirterek bilgisayarın bir kaç özelliği hakkında kısa bilgiler mevcut.

ŞİMDİYE KADARKİ EN İYİ THINKPAD

Lenovo tarafından 25 senedir üretilen ve sürekli gelişmelere uğrayan dizüstü bilgisayar 2015 yılından 100 milyondan fazla sattı. Bu yükselen grafik ile birlikte yeni ThinkPad 25 modeliyle bir çok yeni gelişme yapan Lenovo, ThinkPad 24’te i7 işlemci ile veri dağılımını yapıyor. Ayrıca 1080p ekrana sahip olan dizüstünün 16 GB DDR4 bellek kapasitesi mevcut. SSD depolama ile hafıza seçenekleri bulunucak olan bilgisayarın bir de yine ThinkPad’lerde son yıllarda sıkça gördüğümüz parmak izi okuyucusu da entegre edilmiş. ThinkPad 25’in tam tanıtımının gerçekleşmediğini de belirtelim. Bu durumda bilgisayarın tam özellikleri, ne zaman piyasaya çıkacağı ve fiyatı hakkında da net bir bilgi bulunmuyor. Ancak müdavimlerinin bu bilgisayarı merakla beklediklerini söyleyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kombi Servisi İhtiyaçlarına Profesyonel Çözümler

Kombilerinizde yaşamış olduğunuz her tür arıza için yerine getirilen kombi servis hizmetlerinde sizlerin beklentilerini karşılayacak …

Bir cevap yazın