Tim Cook yeni İphone modelini Apple Park’ta tanıtacak

Apple Park’ın inşaatında artık sona gelindi ve markanın yeni akıllı telefonu yeni kampüste tanıtılacak. Tim Cook ve ekibinin yeni üssünün Nisan ayında açılacağı biliniyordu ama halen inşaat devam ediyor.


Apple’ın yeni telefon modeli için geri sayım başladı ve Tim Cook’un telefonu nerede tanıtacağı da belli oldu. Yabancı kaynaklara göre İphone 8 yeni Apple binasında tanıtılacak. Yeni Apple binasının inşaatı halen devam ediyor ama çok kısa sürede biteceği ve artık personele tam kapasite hizmet vereceği söyleniyor. Eski Apple binası kapanmayacak ve yine Apple’dan bir ekip orada kalacak ama artık Apple Park, neredeyse bütün personelin her gün gelip gideceği bir kampüs olacak. Üniversite hayatını yansıtan bu kampüs doğa ile yüzde yüz uyumlu bir şekilde inşa ediliyor ve oldukça gelişmiş teknolojilerle donatılıyor. Uzay gemisini andıran Apple Park tasarımı Steve Jobs’un kemiklerini sızlatacak.

NİSAN AYINDA ÇALIŞANLARA AÇILACAKTI

Apple Türkiye’nin resmi web sitesinde yer alan bilgilere göre, yeni bina Nisan ayında hizmete açılacaktı ama olmadı. Sadece çalışanların girebileceği binada inşaatın sonuna doğru gelindi.  260.000 metrekare yer kaplayan halka şeklindeki ana binanın tamamı, dünyanın en büyük kavisli cam panelleriyle kaplandı ve diğer büyük teknoloji şirketlerinden çok daha muhteşem bir tasarıma sahip oldu. Tim Cook yeni binanın yenilebilir enerjiyle çalışacağını da geçtiğimiz günlerde yaptığı bir basın açıklamasında dile getirdi.

APPLE PARK NEREDEYSE BİTTİ

Apple Park’ın Drone ile çekilmiş son görüntülerine baktığımızda kampüsün tam anlamıyla bitmesine çok az kaldığını görebiliyoruz. Yeni tasarım binalar tam anlamıyla bir uzay gemisini andırıyor. Kampüsün etrafında ise güneş panelleri yer alıyor ve birçok elektrik ihtiyacı bu paneller yardımıyla karşılanacak. Her anlamda örnek davranış sergilen Apple’ın yeni telefonun tanıtılacağı yeni kampüs için oldukça heyecanlıyız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkçeden İspanyolcaya Çeviri

Türkçeden İspanyolcaya Çeviri İspanyolcadan Türkçeye çeviri işleriniz var? Eğer sizin de bu çeşit işleriniz varsa …

Bir cevap yazın