TP-Link’in En Güçlü Çekim Gücüne Sahip Yönlendiricisi Archer C5400 Ülkemizde Satışa Çıktı

TP-Link’in en yüksek çekim gücüne sahip yönlendirici Archer C5400 ülkemizde satışa sunuldu.


Ünlü ağ teknolojileri markası olan TP-Link son zamanlarda akıllı telefon alanında da yatırımlar yapsa da kendi alanı olan ağ teknolojilerinde de önemli ürünler tanıtmaya devam ediyor. TP-Link’in şimdiye kadar ürettiği en güçlü Wi-Fi çekim gücüne sahip olan yönlendiricisi Archer C5400 ülkemizde de satışa sunuldu.

Kablosuz bağlantıyı en güçlü bir şekilde üreten ürün olan Archer C5400 sahip olduğu teknolojiler sayesinde herhangi bir noktada çekmeyen bağlantılara son veriyor. Güçlü işlemcisiyle güçlü işlemleri zorlanmadan yapabilen Archer C5400 sahip olduğu Akıllı Bağlantı teknolojisiyle birlikte bağlı olan cihazları en yüksek verim sunabileceği kanallara yönlendiriyor. Bu sayede cihaz alabileceği maksimum hızı kolayca alabiliyor.

Geniş bir kapsama alanı sunan Archer C5400 Beamforming özelliği sayesinde hangi cihaz daha fazla sinyal gücüne ihtiyaç duyarsa çekim gücünü o cihaza yönlendiriyor. Misafir Ağı oluşturma, Konuk Hesabı, VPN desteği gibi önemli özellikleri de bünyesinde barındıran Archer C5400 ülkemizde 1.399 TL’den satışa sunulmuş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Burun Estetiği Fiyatları 2023

Burun Estetiği Fiyatları 2023 Burun estetiği operasyonları açık ve kapalı olmak üzere iki farklı şekilde …

Bir cevap yazın