Tüm yeni iPhone, Apple Watch ve Airpods’ları şarj edecek AirPower kablosuz aksesuarının fiyatı kesinleşti

Apple’ın yeni nesil iPhone, Apple Watch 3 ve kablosuz kulaklığı Airpods’u aynı anda kablosuz olarak şarj edebilen AirPower kablosuz şarj aksesuarının fiyatı kesinlik kazandı.


Apple’ın 12 Eylül’de gerçekleştirdiği tanıtımda öne çıkan aksesuarlardan biri olan tüm yeni nesil Apple ürünlerini kablosuz olarak şarj edebilen AirPower’ın Türkiye fiyatı belli oldu. Apple’ın bir Macbook kılıfı bile 699 TL’den sattığını düşünürsek ( Apple kendi üretimi olan ilk deri Macbook kılıfını satışa sundu ) Kablosuz şarj ünitesi AirPower’ın da hiç de uygun fiyata satılmayacağını tahmin ediyorduk.

TÜRKİYE’DE OLDUKÇA YÜKSEK FİYAT ETİKETİNE SAHİP OLACAK

Kablosuz şarj pedi olarak isimlendirilen ünitenin geniş yapı özellikle aynı anda 3 farklı cihazın şarj edilmesi için tasarlanmış. Aynı anda telefon, saat ve kulaklık şarj edebilen AirPower yurtdışında satışa sunulmaya başlanıyor. Yakın zamanda iPhone 8 ve 8 Plus’ın da ülkemizde satışa başlanmasıyla birlikte daha önce satışa çıkan Apple Watch 3 ve Airpods şu an bu ünitede kolaylıkla şarj olabiliyor. Yurt dışı fiyat etiketi 199 dolar olan AirPower’ın Türkiye fiyatının da 900 TL ile 1000 TL bandında olması bekleniyor. Her Apple ürünü gibi en üst kalitede üretilecek olan cihazın fiyatı hakkında şimdiden yorumlar yapılmaya başlandı.

iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, Apple Watch 3 ve yeni AirPods cihazlarının 3 tanesini aynı anda şarj edebilen kablosuz şarj aksesuarı AirPower, masaüstü kullanımları ve geceleri yatağınıza yattığında yanınızda duran komodin için oldukça ideal bir cihaz. Aynı anda 3 akıllı cihazı da şarj edebileceğinizden ayrı ayrı fiş derdi yaratmıyor ve sabah kalktığınızda tüm cihazlarınız tam şarj olarak kullanıma hazır oluyor. Tüm cihazların şarj durumlarını ayrıca iPhone akıllı telefonunuzda da izleyebiliyorsunuz. AirPower en iyi ihtimalle Türkiye’ye 2018’in ilk çeyreğinde gelecek. Yurt dışında oldukça fazla satış oranına sahip olacağı tahmin ediliyor ancak Türkiye’deki satış fiyatıyla ülkemizdeki satış durumu ne olur bilemiyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kombi Servisi İhtiyaçlarına Profesyonel Çözümler

Kombilerinizde yaşamış olduğunuz her tür arıza için yerine getirilen kombi servis hizmetlerinde sizlerin beklentilerini karşılayacak …

Bir cevap yazın