Turkcell sizi Lifecell ile internete doyuracak

Turkcell yapmış olduğu basın toplantısında yeni markası Lifecell’i duyurdu. Yepyeni olan bu markanın ilk tarifesi ise 50 GB internet sunuyor.


Turkcell mobil internet pazarındaki başarısını Lifecell ile devam ettirmeyi hedefliyor. Yaptığı basın toplantısında 50 GB’lik süper paketiyle birlikte yeni markasını tanıtan Turkcell, bu 50 GB’lik paketi TV+, Turkcell dergilik, Fizy Lifebox ve özgür internet olarak dağıtmış durumda. Turkcell yeni markasını tanıtırken bir de yeni telefonun tanıtımını gerçekleştirdi.

GENERAL MOBILE İLE ANLAŞMA SAĞLANDI

Bu yeni markanın kullanımı için Turkcell, General Mobile ile anlaştı. Anlaşmada yer alan ve kontratlı olarak alınabilecek telefonun modeli ise General Mobile GM 6. Telefon üreticisi bu modeli Turkcell’in adı altında üretmiş ve Turkcell de bu modeli 36 ay kontratlı şekilde satışa sunuyor. Aylık 40 TL’lik ödemesi bulunan telefonun ilk iki taksitini ise kampanya amaçlı Turkcell ödüyor. Telefonun peşin olarak almak istediğinizde yada 36 aylık taksitlerinin toplam satış fiyatı ise 1440 TL. Bu fiyat etiketiyle farklı ürünler almak mümkün ancak buradaki en büyük avantaj ise Lifecell tarifesinin getirdiği ayrıcalıklar.

TELEFON ORTA SEGMENTE YARIŞABİLİR

Turkcell’in Lifecell paketi ile 50+5 GB’a sahip Süper paketinin fiyatı 49 TL ve diğer tarifler ise 50+7 GB’nin fiyatı 59 TL, 50+10 GB’nin fiyatı da 69 TL olarak fiyatlandırılmış. Ancak orta segmente daha yakın olan Lifecell için üretilmiş General Mobile GM 6, 5 inç ekranı ile orta karar bir çözünürlüğe sahip olsa da 4 çekirdekli işlemci ile emsallerine göre biraz daha hızlı sayılabilir. Android 7.0 Nougat mobil işletim sistemi kullanan telefonun orta segmentteki diğer rakiplerinden tek farkı kontratlı olarak bu yeni tarife üzerinden satılması.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Burun Estetiği Fiyatları 2023

Burun Estetiği Fiyatları 2023 Burun estetiği operasyonları açık ve kapalı olmak üzere iki farklı şekilde …

Bir cevap yazın