Ücretsiz Ps4 Oyunları


Oyun endüstrisi hızla büyüyen ve seçeneklerin arttığı bir dönemden geçiyor. Stüdyoların sunduğu oyunlar; göz kamaştırıcı grafikleri, sürükleyici hikaye anlatımları veya çok oyunculu rekabetçi deneyimleri ile oyuncuların kalbine gittiği gibi, öncelikle cebinden geçiyorlar. Hal böyle olunca popüler PS Oyun fiyatları da bu artış grafiğine ayak uyduruyor ve tabanı çocuklar ve gençlerden oluşan kitle hızla artan oyun fiyatlarından olumsuz etkileniyor. Yine de PlayStation Store‘da çoğu online ve çok oyunculu deneyim sunan ücretsiz PS4 oyunları mevcut. Bu yazımızda çeşitli türlerde oynaması bedava PS4 oyunlarını sizler için listeleyeceğiz.

PlayStation Store’daki en iyi ücretsiz PS4 oyunları:

Battle royale, nişancı, simülasyon, MOBA ve hikaye anlatımı türlerinde birçok oyunu derledik. Popüler PS4 yapımları 150-250 TL fiyat aralıklarında yükseklerden uçsa da, bu alternatif yapımlar sadece ücretsiz olduları için değil; çok oyunculu destekleri, güncellenen ve geliştirilen içerikleri, artan oyuncu kitleleri ve sadece oyunun dünyasına adım atmak için sunulan hikaye bölümleri gibi sebeplerle de oynamaya değer.

Özellikle son dönemde öne çıkan Fortnite Battle Royale, PUBG’nin ateşlediği bu kulvarda rekabetin hakkını veren yapımlardan biri. Ayrıca Overwatch tarzı nişancı türünde Paladins de gün be gün artan kahraman sayısıyla gittikçe genişleyen bir içeriğe kavuşuyor. Life is Strange Episode 1 başarılı serinin dünyasını tanımak, hikayesine başlamak adına ücretsiz ilk bölümüyle iyi bir tercih. Tankların dünyasında online rekabetçi multiplayer deneyim sunan World of Tanks PlayStation platformunda da en oynanası ücretsiz PS4 yapımlarından biri. Yine listedeki çarpıcı yapımlardan birçok oyuncunun yakından bildiği Smite, tanrıların savaşını üçüncü şahıs MOBA türünde sunan başarılı bir oyun.

Diğer yandan Sony’nin konsol oyuncularına PlayStation Plus hizmetiyle sunduğu makul sayılabilecek bir teklifi de var. Oyuna doymayanlar için PS Plus, üyelerine başta seçili oyunlarda sunduğu fırsatlar olmak üzere, daha birçok teklif sunan bir abonelik sistemi. 3 aylık, 6 aylık ya da 12 aylık tekliflerle neredeyse 1 oyun fiyatına tüm yıl boyunca PS4, PS3 ve PS Vita için seçilen oyunları ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

PlayStation Plus Nedir?

Playstation Plus (PS Plus), Sony’nin konsolları için sunduğu ücretli bir abonelik sistemidir. Playstation 4 Pro, Playstation 4 (PS4), Playstation 3 (PS3) ve Playstation Vita (PS Vita) kullanıcıları, bu hizmetin getirdiği ücretsiz oyun, tema ve simgelerin de içinde bulunduğu ayrıcalıklardan ve ekstra indirimlerden faydalanabilecekler. Ayrıca, sunulan 10 GB bulut alanı ile oyuncular nerede olurlarsa olsunlar kayıtlarına erişerek oyun zevkine kaldıkları yerden devam edebilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Online Oyunlar

 Online oyunlar konusunda oyun severler birçok farklı türde tasarlanmış harika yapıda oyunları seçebilmekteler. Ancak genel …

Bir cevap yazın