Ürün Tanıtım Stantları


Günümüzde ürün tanıtımı için bir market, bir ofis, bir mağaza ya da AVM gibi pek çok alan kullanılmaktadır. Bu noktalarda ürünler bireysel olarak müşterilere tanıtılırken fuar gibi organizasyonlarda ise ürünlerin tanıtımı daha kurumsal ve büyük konseptler ile yapılır. Fuar organizasyonu için kullanılan stantlar aslına bakılırsa firmaların adeta bir butik şeklidir. Firma her türlü fuar organizasyonu için gerekli olan ahşap fuar standı üretimini yapan güvenilir bir firmadır.

İsteyen müşterilere özel tasarım ahşap stantların üretimini yapar. Firma tasarladığı stantları demonte olarak teslim eder. Dilerseniz kurulumunu yapar. Ahşap fuar stantlarının bir avantajı ise tekrar kullanıma uygundur. Nemden korunduğu sürece uzun yıllar kullanılabilir. Bunun yanında konseptinize ve tanıtımını yapacağınız ürünlere uygun olan renk seçenekleri firmada mevcuttur. Firmada ki ahşap fuar stant örnekleri için https://kolaystand.com/ahsap-fuar-standi/  adresiniz ziyaret ediniz.

Fuar Standı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Fuar standı seçerken görsel açıdan şık olmasına ve modern olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü fuar stantları ofisinizin ya da iş yerinizi mini bir kopyası olmalıdır. Standınızı ziyaret eden kişilere ofisiniz hakkında fikir vermelidir. İnce bir işçiliği olmalı ve kolay kurulum sağlamalıdır. Firmayı arayarak ürün siparişinde bulunmanız mümkündür.

Stant Çeşitleri

Piyasada her marka ve ürün için aynı stantlar kullanılmaz. Ağır olan ürünler için daha çok ahşap ve metal stantlar kullanılırken daha hafif ölçüleri olan ürünler için akrilik yada kartela stantlar kullanılır. Firmada bunun yanında reyon giydirme stantları, vakum ürün stantları, tel ürün stantları, enjeksiyon stantları, blister stantlar ve AVM stantları gibi farklı özellikleri ve kullanım amacı olan stant modelleri bulunur. Firmanın online sitesine giriş yaparak stant çeşitleri ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaşe Nedir?

Özel ve kamu kurumlarında hazırlanan evrakların, kurum ya da kişiler tarafından onaylandığını gösteren, mürekkepli baskı …

Bir cevap yazın