Bu uygulamalar sizi daha iyi bir insan yapacak

Karakter olarak belki daha iyi bir insan olmayacaksınız ama bu uygulamalar sizin hayatınızı daha da düzene sokacak.


Akıllı telefonları neredeyse hepimiz kullanıyoruz. Bazıları sosyal medyada gezinme için bazıları oyun oynamak, bazıları da sadece iletişim aracı olarak kullanıyor. Peki hayatınıza yardımcı olacak bazı uygulamalar olsaydı ve bu uygulamalar ile hayatınız daha da kolay olsaydı memnun olmaz mıydınız? İşte sizin için derlediğimiz günlük hayyatta kullanılan ama pek bilinmeyen uygulamalar.

CLARITY (IOS)

Şimdilik sadece iOS işletim sistemli cihazlarda çalışan bu uygulama ne kadar para harcadığınızı, kime borç verip alamadığınızı ya da kimden borç aldığınızı hafızasında tutuyor ve size belli periyodlarda hatırlatıyor. Böylelikle mali durumunuzu daha rahat takip edebiliyorsunuz.

ELEVATE (IOS VE ANDROID)

Elevate uygulaması hünlük hayatınızda sizi hem yazım dili olarak hem de konuşma dili olarak düzeltiyor. Yanlış bildiğiniz kelimeleri ve en çok yanlış kullanılan kelimeleri sizin için arayıp buluyor. Bir nevi oluşturduğunuz konuşma dilini daha kaliteli hale getiriyor.

DUALINGO (IOS VE ANDROID)

Dualingo yardımıyla boş zamanlarınızda kolayca yeni bir dil öğrenebilirsiniz. Otobüste, yolculukta ya da evde ne zaman isterseniz, seçtiğiniz dili en basit anlatımlarla bu uygulama üzerinden konuşabilecek duruma gelene kadar öğrenebilirsiniz. Tabi dil becerisi kişiye göre değişir.

NUZZEL (IOS VE ANDROID)

Bu uygulama ile sosyal medyada nasıl davranacağınızı ve nasıl tepkiler vermeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. Ne zaman ne paylaşır, nasıl paylaşımlar yapılmalı, hangi renkler kullanımalı. Tüm bu sorulara cevap vermek için yayınlana Nuzzel sosyal medya meraklılarına göre tam bir öğretmen niteliğinde.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne?

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne? DeFi Nedir? Kripto para dünyasında en çok …

Bir cevap yazın