Uzun süre uçabilen Drone’lar geliyor

DJI firması 30 dakika sürekli uçabilen drone geliştirdi.Böylelikle hem hobi hem ticari amaçlı kullanımda ciddi kolaylık sunmaya başladı.


Drone’ların uçma süreleri hem ticari kullanıcılar hem de hobi amaçlı kullanıcıların en büyük problemlerinden biri olarak gözlenmektedir. Pil ömürleri yeterli görülmeyen drone’lar için DJI firması yarım saat uçuş süresi olan drone geliştirdi. Sadece elektrik motoru kullanan ve kısa şarj süresi üzerine sürekli uçuş olanağı sunan drone’a çözünürlüğü yüksek kameralar da eşlik ediyor.

TİCARİ KULLANIM İÇİN MAVIC PRO PLATINUM

Günümüzde drone uçuş süreleri ticari kullanımlarda da büyük sorun olarak görülmektedir. Reklam ve film çekimlerinde uçuş süresinin ne kadar önemli olduğu düşünülürse Mavic Pro Platinum bu sorunu çözeceğe benziyor. Böylelikle projeler daha konforlu olarak tamamlanabilmekte. Drone’nun fiyatı ise emsallerine ve sunduğu 30 dakikalık sürekli uçuş özelliğine göre ekonomik olarak değerlendirilebilir. 1099 dolarlık fiyatıyla yakın zamanda Türkiye için de satın alınabilir konuma gelecek.

HOBİ AMAÇLI KULLANIM İÇİN PLANTOM 4 PRO

Hobi amaçlı hizmet sunmuş olsa da fiyatı daha pahalı olan Plantom 4 Pro güçlü yapısı ve yeni tasarımı ile oldukça göz dolduruyor. 1499 dolarlık fiyat etiketiyle satışa çıkarılan drone ayrıca renk değişimine de uğradı. Eski modeli beyaz iken yeni model obsidyen gri rengi ile tasarlandı. Mavic Pro’dan daha kısa uçuş süresine sahip olmasına rağmen daha hoş bir tasarıma sahip olan drone DJI firmasının internet sitesinden de satın alınabilir durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Veterinerbayrampasa.com

Veteriner bulmak bazen çok zor olabiliyor. Evcil hayvan besleyen kişiler en iyi veterineri bulmak için …

Bir cevap yazın