Watch Dogs 7-13 Kasım tarihleri arasında ücretsiz indirilebilecek

Watch Dogs oyunu bir haftalık süreyle ücretsiz olarak indirilebiliyor. PlayStation ve Xbox cihazlar için geçerli olmayan bu kampanya sadece PC’ler için ücretsiz indirilebiliyor.


Uplay adı verilen platforma üye olan herkesin ücretsiz olarak kütüphanesine ekleyebileceği Watch Dogs oyunu 1 haftalığına ücretsiz olarak indirlilebilecek. 2014 yılında ilk piyasaya çıktığında oldukça fazla eleştiri alan oyun, kendi oyuncu kitlesi tarafından oldukça beğenilmiş ve yüksek satın alımları gerçekleştirilmişti.

2016 yılında oyunun devamı niteliğindeki Watch Dogs 2 isimli oyun piyasaya çıktıktan sonra popülerliğini yitirmeyen ilk oyun Watch Dogs, bu fırsat ile oyunu daha önce oynamayanlar için iyi bir fırsat olarak görülüyor. İndireceğiniz oyunu sadece bilgisayar üzerinden indirip oynayabileceğinizi hatırlatalım. Ayrıca Uplay üyesi de istenen şartlardan biri. Bu arada Uplay hesabı açmak da tamamen ücretsiz.

Buradaki linke tıklayarak Register your PC butonuna tıklayın ve giriş yapın. Giriş yapmadan önce mutlaka kayıt da yapmalısınız. Kaydınızı tamamladıktan sonra karşınıza “We’re sorry, but you may not access this content at this time” gibi bir duyuru gelebilir. Bu oyunu indirmek isteyen onbinlerce oyuncunun sunuculara fazla yüklenmesinden kaynaklanıyor olabilir. Bu nedenle oyunu indirmek için 1 haftalık bir süreniz olduğunu unutmamanız ve herkesin ilk olarak oyunu indirmek için çaba göstereceğini unutmayın. Ara ara oyunu indirmek için belirttiğimiz linkten denemeler yapmanızı öneririz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Forex Şirketi Seçimini Hangisinden Yana Kullanmalısınız?

    Para birimlerinin değişimiyle birlikte arasındaki döviz değişim oranlarının yaptığınız yatırıma göre sizlere kazanç …

Bir cevap yazın