WebCam tarafından izlenmekten mi korkuyorsunuz ? Camera Guard 2 Pro ile bu endişeyi sonlandırabilirsiniz

WebCam veya diğer adıyla bilgisayarınızın web kamerası tarafından izlenip izlenmediğinizi biliyor musunuz? Camera Guard 2 Pro ile bu endişeleri sıfıra indirebilirsiniz.


Geçtiğimiz günlerde Facebook’un kurucusu olan Mark Zuckerberg’in paylaştığı bir fotoğraf gündeme bomba gibi düştü. Dünya’nın en çok takip edilen sosyal ağlarından olan ve Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg’in kişisel bilgisayarında bulunan ön kamerayı bir bant ile kapatması en çok tartışılan konuların başında gelmeye başladı. Bizler de sizlere bu konuda merak ettiğiniz bu sorunu ortadan kaldırmak için yapmanız gerekenleri derledik.

Dizüstü bilgisayarlarda bulunan ön kamera zaman zaman kullanıcıların zor durumda kalmasına neden olabiliyor. Özellikle bilgisayar korsanlarının son yıllarda daha aktif rol oynaması birçok kullanıcının zor durumda kalmasına neden olmaktadır. Bu yüzden bilgisayarınızda bulunan bu ön kamerayı bir bant veya kağıt ile kapatmak yerine yazılımcıların geliştirdiği programları kullanarak devre dışı bırakmanız sizlere büyük bir avantaj sağlayabilir.

Kullanmakta olduğunuz bilgisayarınızın ön kamerasını sadece kağıt parçası veya bant ile kapatmanız korsanların sizi tamamen erişilmez yapmayacaktır. Özellikle ses verilerine ulaşarak sizlerin zor durumda kalmasına neden olabilir. Bu yüzden bilgisayarınızın web kamerasına erişme fırsatı vermeyen Camera Guard 2 Pro uygulamasını kullanarak ömür boyu kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Şu an için MAC işletim sistemine uygun hale getirilen ve sadece 15 Dolar olan bu uygulamayı satın alarak bilgisayarınızı ömür boyu güvence altına alabilirsiniz.

Camera Guard 2 Pro uygulamasını özellikleri nelerdir?

– Öncelikle programı kurduğunuz zaman ömür boyu sizlere güvence vermektedir.
– Program içerisinde dilediğiniz zaman programı kapatma ve açma özelliğine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.
– Kullanmakta olduğunuz bu program sayesinde kameranıza karşı yapılan korsan saldırıların kayıtlarını görme şansını bulmuş olacaksınız.
– Size karşı yapılacak olan saldırılar sırasında sistem açık olduğu zamanlarda bile kendisini en ufak bir tehdit karşısında sorunsuz bir şekilde kapatmaktadır.
– Antivirüs ve güvenlik duvarları özelliği taşıyan bu programı satın almak için ödemeniz gereken rakam ise şu an için 60 TL civarında. Korsanların verebileceği zararlar karşısında bu fiyat etiketi oldukça makul görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne?

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne? DeFi Nedir? Kripto para dünyasında en çok …

Bir cevap yazın