WhatsApp Beta 2.17.397 versiyonuyla yepyeni yüz ifadeleri ve emojiler geliyor

WhatsApp, yepyeni ilginç emojileri kullanıma sunmayı hedefliyor. İşte yeni emojiler ve yüz ifadeleri.


WhatsApp’ın yeni Beta versiyonu olan 2.17.397, birbirinden ilginç yeni yüz ifadeleri ve emojileri kullanıma sunuyor. Bir brokoliden tutunda deniz kızına kadar birçok yeni emojiyi bünyesine ekleyecek olan WhatsApp, bu konuda Apple ve Android 8.0 Oreo’dan geri kalmak istemiyor. Yeni gelecek yüz ifadelerinden kısaca bahsedecek olursak, yıldız gözlü yüz ifadesi, yeni küfür yüz ifadesi, beyin, cin, biftek ve daha birçok ilginç emoji WhatsApp’ta kullanılabilir olacak. Eklenecek olan emojileri yazımızın en altında inceleyebilirsiniz.

Yeni emojilerin çoğu, Emojipedia’nın yeni 2017 emojisi listesinde görebileceğiniz emojiler. Şu an beta versiyonu olduğu için bu emojileri kullanamayabilirsiniz ancak kısa zaman sonra tüm bu emojiler de WhatsApp’ta kullanılabilir olacak. Şu an Türkiye’de kullanılan en son WhatsApp sürümü 2.17.70. Bu güncelleme de son dönemlerde gelen en güncel Türk versiyonu. Eğer bu emojileri şimdi denemek istiyorsanız öncellikle beta programına giriş yapmalı sonrasında da Google Play Store üzerinden APK olarak indirmeniz gerekiyor. iOS için şimdilik her hangi bir indirme bağlantısı ise bulunmuyor.

Apple’ın mobil işletim sistemi iOS ve Google’ın mobil işletim sistemi olan Android’in birçok kendilerine özgü emojileri mevcut ancak WhatsApp en çok kullanılan çevrim içi mesajlaşma uygulaması olduğu için en çok emoji kullanımı da bu uygulamada yer alıyor. Bunu bilen WhatsApp neredeyse her iki haftada bir yeni emojiler ekleyerek kullanıcıların eğlenceli bir yazışma yapmasını sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne?

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne? DeFi Nedir? Kripto para dünyasında en çok …

Bir cevap yazın