Whatsapp ile instagram hikayeleri birleşiyor! Peki nasıl olacak?


Facebook, elinde bulundurduğu iki popüler uygulama whatsapp ve instagram’ın hikayelerini birleştirme kararı aldı. Bundan böyle herhangi bir uygulamada paylaşılan hikaye, diğerine de rahatlıkla konulabilecek.

Bu yenilikle birlikte aynı hikayeyi, hem whatsapp hem de instagram’da paylaşmak için geçen zamandan tasarruf edilmiş olacak.

Bir diğer özellik, daha önce instagram’da paylaşılmış olan hikayelerin derlemesi yapılacak ve bu hikayeler tekrardan whatsapp’da ” kaybolan mesajlar ” kutusu aracılığıyla paylaşılacak. Bu iki özellikle birlikte her iki uygulamanın da kullanımının artması bekleniyor. Zaten epeyce zamanımızı alan uygulamalar şimdilerde bize zaman tasarruf ettiriyormuş gibi gözükse de daha fazla zamanımızı alabilir çünkü geriye dönüş mümkün olacak.

TechCrunch’ın haberine göre Brezilya’da testlerine başlanan bu özellik yakın zamanda tüm dünya kullanıcılarına açılabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2. El Switch Fiyatlarını Belirleyen Faktörler

Switch’ler bilindiği üzere bilgisayar networklerinde bilgi akışını düzenleyen yapı elemanlarıdır. Özellikle ikinci el olarak switch alınırken dikkat edilmesi gerekenler listemizi yazımızda okuyabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir