WhatsApp’a otomatik yanıt özelliği geliyor

WhatsApp’a gelen mesajlara, SMS mesajlarına, gelen çağrılara ve daha birçok iletişim uygulamasına siz meşgulken otomatik yanıt veren uygulama artık yayında.


Android telefonlarda uzun zamandan beri kullanılan ve gelen aramalara cevap vermediğiniz zamanlarda otomatik olarak giden SMS mesajlarına ek olarak artık WhatsApp mesajları da gönderilebilecek. Can’t Talk adı verilen bu uygulama ile artık SMS ile otomatik mesaj göndermek yerine WhatsApp üzerinden meşgul olduğunuza dair bir mesaj gönderebileceksiniz. Bu uygulama yardımıyla artık sizin belirleyeceğiniz bir mesaj ile bir ileti hazırlayabilir ve böylelikle aramayı yapan karşı tarafın da WhatsApp’ı varsa bu mesaj direkt olarak WhatsApp üzerinden gönderilir.

TAMAMEN KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLEN ÖZELLİKLERE SAHİP

Uygulama arka planda sürekli çalışmaya devam eder. Ayarlar bölümünde otomatik mesaj konumuna geldiğiniz an itibariyle artık gelen aramalarının meşgul olduğunuz durumlarda Can’t Talk uygulamasına emanet olacaktır. Adından da anlaşılacağı gibi Konuşamıyor uygulaması tüm iletişim kaynakları için sorunsuz çalışabilir durumda. Ayrıca gelen WhatsApp mesajlarına da özel bir ileti hazırlayabilir ve sadece seçtiğiniz kişilere meşgul olduğunuz durumlarda otomatik olarak iletinizi gönderebilirsiniz.

GRUP SOHBETLERİNDE BİLE İŞE YARIYOR

WhatsApp üzerinden size hitap edilerek gelen bir mesaja isterseniz “şimdi yanıtlayamayacağım özür dilerim” şeklinde otomatik bir mesaj gönderebilirsiniz. Bu mesajı da istediğiniz gibi ayarlar bölümünden değiştirebilirsiniz. Can’t talk uygulaması ayrıca Telegram, Viber ve Slack gibi çevrim içi mesajlaşma uygulamalarında da sorunsuz olarak kullanılabiliyor. Kısacası size ulaşmak isteyenlere nazik bir dille cevap veren sanal bir sekreter görevi gören uygulama, gelen çağrılara yanıt verdiğinde de size bildirim olarak ne cevap verdiğini, ne zaman verdiğini ve kime verdiğini de ayrıca bildiriyor. 2 haftalık deneme sürümü olan uygulamanın yıllık ücreti 1.30 dolar ve sınırsız kullanımı ise 2.30 dolar olarak fiyatlandırılmış.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne?

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne? DeFi Nedir? Kripto para dünyasında en çok …

Bir cevap yazın