Windows 10’un Yeni Tasarımı Fluent Design’ın Detayları Ortaya Çıktı

Windows 10’a gelecek olan yeni güncellemeyle birlikte gelecek olan Fluent Design ile birlikte Windows 10 görünümünde önemli yenilikler gerçekleşecek.


Microsoft yeni işletim sistemi olan Window 10 yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor. Kısa bir süre sonra yeni güncellemesi olan Windows 10 Full Creators Update güncellemesini yayınlayacak olan Microsoft bu yeni güncellemeyle Windows 10’un sahip olacağı tasarımı değiştirecek. Yeni güncelleme ile birlikte Fluent Design tasarımına geçiş yapacak olan Windows 10’un tasarımında yapılacak olan değişiklikler ortaya çıktı.

Fluent Design tasarımla birlikte Windows Vista’da gördüğümüz ve çok sevdiğimiz şeffaf pencereleri geri getirecek olan Microsoft ayrıca Windows kullanımında şimdiye kadar deneyimlemediğimiz yeni animasyonlar sunacak. Günümüzde pek çok insanın sevdiği Stylus kalemler için de önemli iyileştirmeler içerecek olan bu yeni tasarım gerek bilgisayar kullanımında gerekse tablet kullanımında en iyi deneyimi sunmayı hedefliyor.

Metro Arayüzüne Geçiş Tamamlanıyor

Microsoft’un Windows 8 ile birlikte başlattığı Metro tasarım anlayışını tamamen Windows 10’da hayata geçirecek olan bu yeni tasarımın yeni güncellemelerle birlikte yeni özelliklere kavuşacağı dile getiriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yelken Sporu Nedir ?

              Ekstrem sporlar arasında yer alan yelken yada yelkencilik …

Bir cevap yazın