Xbox Game Pass Aylık 29 TL ile Türkiye’de

Xbox game pass oyun severlerin hizmetine girdi ve aylık 29 TL ücret ile 100’e yakın oyuna erişim sağlama hakkı veriyor.


Oyun indirme platformu Steam’e rakip olarak doğan Xbox Game Pass artık Türkiye’de. 100’e yakın Xbox oyununu içinde bulunduran ve Türkiye ile birlikte 8 farklı ülkeye de hizmet veren Xbox Game Pass 29 TL’lik aylık ödemesiyle Türkiye pazarına girdi.

GAMESCOM 2017’DE RESMİ OLARAK DUYURULMUŞTU

1 Haziran 2017 tarihinde gerçekleştirilen Gamescom 2017 etkinliğinde oyun severlerin beğenisine sunulan Xbox Game Pass, Xbox sahipleri tarafından merakla bekleniyordu. Bugün (1 Eylül) itibariyle Türkiye içinde hizmete açılan sistem 100’e yakın oyunu bünyesinde barındırıyor. Ayrıca 15 günlük deneme sürümü ile de tüm Xbox sahiplerine hizmet veriyor.15 günlük deneme süresinden sonra sistem kullanıcılarından bir kredi kartı isteyecek ve sizin belirttiğiniz periyotlarda aylık olarak kartınızdan 29 TL çekim yapacak. Halo,Bioshock ve Dead Rising gibi bilinen ve oyun dünyasında ciddi popülariteye ulaşan bu oyunlara da kolay erişim sağlanabilecek. Bu ücret kapsamında sınırsız indirme ve sistemin bünyesinde bulunan her oyuna kesintisiz erişim sağlanabilecek.

SÜREKLİ YENİ OYUNLAR EKLENECEK

Devreye alındığı ilk zamanlarda 100’e yakın oyuna sahip olan Game Pass daima yeni oyunlarla kullanıcılarını mest edecek. 29 TL’nin hakkını tamamen verecek olan sistemin içinde Xbox cihazlarının güncel sürümleri ve güncellemelerinin de bulunacağı gelen iddialar arasında. Şimdilik Steam’e yaklaşamasa da yakın zamanda Xbox’ın Playstation’a rakip olduğu gibi  Game Pass de Steam’e rakip olacak ve oyun severlere harika bir alternatif olarak hizmet verecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

E-sertifikalar.com

Sertifika almak, o konuya hâkim olunduğu anlamına gelir. Bu konuda aileler çok daha bilinçli hale …

Bir cevap yazın