Xiaomi giyilebilir teknolojide liderliğe oynuyor

Giyilebilir teknolojinin revaçta olduğu bugünlerde Xiaomi firması Apple ve Samsung’tan daha önce gidiyor. Strategy Analytics isimli analiz şirketinin yayınlamış olduğu rapora göre Xiaomi satışlarda bir numara.


Giyilebilir cihaz satışları ile ilgili ünlü bir araştırma şirketi tarafından yayınlanan raporda dünya devi olan markaları geride bırakarak, liderlik koltuğuna oturan Xiaomi markasının ön plana çıktığı görülmektedir. Strategy Analytics isimli şirket tarafından yapılan tespitlerde Samsung ve Apple gibi markaların hayal kırıklığına neden olduğu görülmektedir. Bunun farkına varan bu markaların ise yeni stratejileri geliştirmekte oldukları da dikkatleri çekmektedir.

SAMSUNG VE APPLE GERİDE KALDI

Geçen yılın sonuçlarına göre % 29 oranla ilk sırada yer alan  Fitbit’in, bu yıl sonuçlarında Xiaomi’nin gölgesinde kaldığı görülmektedir. % 16’lık oranlara gerilediğini görebileceğiniz Fitbit satışların sonrasında planlarını geliştirmeye başlamaktadır. Xiaomi rakiplerini geride bırakmanın yanı sıra lider konumda yer almasıyla adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Artık bir numara olan bu markanın tüm ürünleri hakkında yorumların ve ilginin artacağı da tahmin ediliyor.

UYGUN FİYAT, YÜKSEK PERFORMANS

Gündeme hızlı bir şekilde giriş yapan Xiaomi, Fitbit’ten liderliği % 1 oranla almış görünüyor. Geçen yıla göre gerçekleştirdiği yükselişle tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Üstelik Apple ve Samsung markalarının giyilebilir cihazları ile arasındaki önemli farkların gözlemlendiği de vurgulanmaktadır. Daha iyi bir performansa sahip olmasının yanı sıra fiyatlarının da uygun olması, daha fazla tercih edilmesine olanak veriyor. Bu da başarıyı kaçınılmaz hale getirerek daha fazla ilerlemesine olanak veriyor. Adı sıkça geçen bu firmaların giyilebilir cihazlarla ilgili devam eden başarıları dikkate alındığında grafiklerin sürekli değişeceği de kaçınılmaz bir durum olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kombi Servisi İhtiyaçlarına Profesyonel Çözümler

Kombilerinizde yaşamış olduğunuz her tür arıza için yerine getirilen kombi servis hizmetlerinde sizlerin beklentilerini karşılayacak …

Bir cevap yazın