Xiaomi, Rusya’da 24 saat açık teknoloji mağazası açıyor

Xiaomi, Avrupa pazarından sonra Rusya pazarı için de kolları sıvadı ve ilk 24 saat çalışan mağazasını Moskova’da açma kararı aldı.


Xiaomi, dünyada en çok akıllı telefon satan üreticilerden biri. Kendi resmi internet sitesi de dahil olmak üzere kendi mağazalarıyla birlikte satış rekorları kıran Xiaomi, geçtiğimiz dönemde İspanya’da açtığı Mi mağazasıyla Avrupa pazarına adım atmıştı. Başarılı üreticinin bir sonraki durağı ise Rusya oldu. Rusya’da bir dizi Mi mağazası açacak olan Xiaomi, Moskova şehrinin yoğun olduğu bir bölge 24 saat açık bir Mi mağazası daha açacak.

Müşterilerin gece gündüz herhangi bir saatte içeri girip alışveriş yapabilecekleri Mi mağazası, hiç kapanmayacak. Mağaza içinde Xiaomi’nin akıllı telefonları, tabletleri ve ev teknolojisi ürünlerini satacak olan üretici, Asya’daki ülkelerdeki fiziksel varlığı göstermek için bu hamleyi yapıyor.

Türkiye’de dahi ciddi bir pazarlama ve reklam yapılmadan iyi satış adetlerine ulaşan Xiaomi, böylelikle bir kıtaya daha erişmiş olacak. Umarız yakın zamanda Türkiye’deki faaliyetlerini de yükselterek ülkemizde de üreticinin kaliteli telefonları satılmaya başlanır.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Demsa’nın Patronu Hüseyin Demir’den Mahmut Ustaosmanoğlu için taziye mesajı

Demsa’nın Patronu Hüseyin Demir’den Mahmut Ustaosmanoğlu için taziye mesajı İslam dünyası ve Ülkemiz, ömrünü İslam’a …

Bir cevap yazın