Xiaomi’den özel yapım Mi Mix 2 seramik telefon geliyor

Xiaomi Mi Mix 2 seramik beyaz rengine kavuşuyor. Özel işlemlerle bu renge kavuşan telefona bir de 8 GB Ram desteği geliyor.


Xiaomi Mi Mix 2 bazı kullanıcıları hayal kırıklığına uğratmasına rağmen, satın alan kişilerin büyük bir çoğunluğunun beklentilerini karşılaması nedeniyle 2017 yılı için Xiaomi’nin amiral gemisi unvanını sahip oldu. Xiaomi’nin üst sınıfta yer alan akıllı telefonu Xiaomi Mi Mix 2, Türkiye’de de yavaş yavaş satılmaya başlandı. Ancak Çinli üretici yeni bir gelişme ile kullanıcılarına sürpriz yapmayı hedefliyor. Yeni bir renk eklenen Xiaomi Mi Mix 2, seramik beyaz rengiyle çok şık duruyor. Ayrıca 8 GB Ram ile de satışına başlanacak olan telefonun bu yeni versiyonu yakın zamanda satışa çıkarılacak.

SERAMİK BEYAZ ÖZEL İŞLEMDEN GEÇİYOR

Xiaomi, seramik beyaz rengini akıllı telefona entegre etmeden önce bir dizi çalıştırma gerçekleştirdiğini belirtiyor.  7 günlük süre içinde 1400 dereceye kadar sıcaklığa maruz bırakılarak üretildiği söylenen Xiaomi Mi Mix 2, ayrıca farklı işlemlerden de geçirilerek özel olarak yapılıyor. Sadece seramik beyazı renginde olan modelde bulunacak olan 8 GB Ram bellekli model, telefonun hem içinde hem de dışında farklılığını ortaya koyuyor.

Telefonun Çin’deki çıkış tarihi 11 Kasım ancak Türkiye’ye gelip gelmeyeceği henüz net değil. 700 dolarlık fiyat etiketiyle satılacak olan bu özel telefonun 8 GB Ram bellekli başka modeli şu an için üretilmiyor. Tek kamera ve arkada parmak izi okuyucusu bulunacağı tahmin edilen telefonun normal Xiaomi Mi Mix 2 modellerinden başka bir farkı olmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor “Ombre saçların yıldızı bu …

Bir cevap yazın