Yazın Tercih Edebileceğiniz Tesettür Mayo Modelleri


 

Yaz ayların gelmesiyle kadın, erkek demeden herkes tatil yapma ve denize girme hayalini kurarlar. Tatil planı yapmak hem bedensel hem de ruhsal olarak rahatlama yarattığı uzmanlar tarafından da onaylanmıştır. Bu yüzden insanlar aileleriyle arkadaşlarıyla arabalarıyla ya da sevdiği insanlarla tatil yaparak hayattaki sitesi bir nevi atmış olurlar. Denize girecek insanlar mayo, şort gibi kıyafetler giyerler. Tesettürlü bayanlar için üretilmiş son derece şık ve onlara hitap eden mayo çeşitleri de vardır.

Tesettürlü Bayanlara Özel Mayolar

Tesettürlü bayanlar vücudunun büyük bölümü kapatan kıyafetleri tercih ettikleri için mayolar da bu amaca yönelik üretilmiştir. Üstlerine giyilen kıyafet genellikle turnikeyi andıran diz üstü kıyafetlerdir. Altına da tayt tarzı kıyafetler kullanılır. Başlarına da kıyafetlerine uygun bone ya da eşarp tercih edilir. Denizin suyuna direk dokunmak isteyen tesettürlü bayanlar için sıfır kollu, diz kapaklarına kısalıkta olan taytlı mayo modelleri de vardır. Bunlar iki renklidir ve pembe petrol mavisi, yeşil siyah, gibi renkleri bulunur. Ayrıca bu modeller saçınızı saracak bonelere de sahiptirler. Yaz aylarında sizi cıvıl cıvıl renkleri ile karşılayacak yaprak desenli kol ve yatay göğüs kısmı fırfırlı parıltı desenli, omuzları fırfırlı gibi hem mayo hem de elbise olarak düşünebileceğiniz harika modellerdir. Dilerseniz göğüs kısmı payetli tesettür mayo modelleriyle deniz kenarındaki insanların dikkatini çekebilirsiniz. Payetli mayoların boneleri de çıtçıtlıdır.

Tesettür Mayo Özellikleri Nelerdir?

Tesettür vücut hatlarını belli etmeyen, biraz bol, uzun elbiseler oldukları için mayolar da bu amaca uygun olarak üretilmişlerdir. Çoğu kıyafetler suya giydiği zaman bedene yapışır ve vücut hattını belli eder. Faka tesettür mayolar da bu sorunu yaşamazsınız çünkü tesettür mayolar vücuda yapışmaz. Aynı zamanda hemen kuruma özelliğine sahiptirler. Böylece tesettürlü bayanlar diğer insanlar gibi denizde İstedikleri kadar yüzebilir eğlenebilirler. Şık görüntüsü ile de denizde bile hoş görünürsünüz. Hava alan özelliğe sahiptirler. Alt, üst, şal, bone olarak 4 parçadan oluşurlar. Bazı modellerde iç çamaşırı da dahil olup 5 parçadan oluşmaktadır. Likralı kumaştan üretilmesi sayesinde rahatça hareket edebilirsiniz.

Kaynak : https://www.modamerve.com/

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En İyi Hosting Sunucuları

Kurumsal markanıza değer katmak ve markanıza kurumsal bir kimlik kazandırmak için ihtiyacınız olan şey kaliteli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir