Yeni nesil oyunların grafikleri damar çatlatıyor

Yeni nesil grafik değerleriyle oyun oynamak bizi gerçek hayatta gibi hissettiriyor. Oyunları bitirmek ayrı bir dert, oynamak ayrı bir dert ama yine de oyunları oynamak bizi bir an olsun rahatlatan tek şey oluyor.


Son zamanlarda sanal dünyada gerçekten de damar çatlatan gelişmeler yaşıyoruz. Artık gerçeklik payı çok daha yüksek olan oyunlara denk gelmek çok olağan bir hale geldi. Bu durum sonucunda elbette Türk yazılım ve oyun şirketlerinin kapılarını çalmak istiyoruz ama Kafa Topu gibi oyunlardan daha ileriye gidemiyoruz. Bugün yıllar süren hazırlık aşamaları olan oyunları görebiliyoruz ki bu oyunlar genelde milyonlarca oyuncu kapasitesine sahip oluyor. Eğer sizde oyuncuysanız ve oyunlara çok önem veriyorsanız bu anlamda yapmanız gereken şey Steam’den çıkmamak olacaktır çünkü buradaki oyunlar her geçen gün çok daha büyük bir güncelleme ile karşımıza çıkıyor.

ÖZELLİKLE SAVAŞ OYUNLARI ÇOK DAHA İYİYE GİDİYOR

Eskiden piksel piksel oynadığımız savaş oyunlarının bile içerisinde bulunduğumuz yılda gerçeklik payına yakın bir görüntü kalitesi sunduğunu söylemek istiyoruz. Eğer sizde henüz bu tür yüksek grafik değerlerine sahip oyun oynamadıysanız başlamayın çünkü aşırı bağımlılık yapıyor. Konuyla ilgili detaylı bir bilgi vermek gerekirse sizde savaş oyunları yerine basit oyunlar tercih edin çünkü bitirmesi çok daha kolaydır.

OYUNLARI BİTİRMEK SON DERECE ZORDUR

Görüntüsü iyi olan ve yeni nesil grafik değerleri sunan oyunları oynamak ayrı bir dert olduğu gibi bitirmekte bir hayli zordur. Eğer sizde bu oyunları oynamak istiyorsanız iyi bir sistem kurun ve hemen oyun oynamaya başlayın çünkü yapım şirketleri bağımlılığın artması için oyunların bitmesini çok daha zor bir hale getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Online Oyunlar

 Online oyunlar konusunda oyun severler birçok farklı türde tasarlanmış harika yapıda oyunları seçebilmekteler. Ancak genel …

Bir cevap yazın