Yeni Windows 10 Güncellemesiyle Birlikte Gelecek Özellikler Belli Oldu

Windows 10’a kısa süre içinde gelecek olan Windows 10 Fall Creators Update ile birlikte gelecek özellikler belli oldu.


Microsoft’un sevilen işletim sistemi olan Windows 10’a yeni özellikler eklenmeye devam ediyor. Bu yılın başında Windows 10’a gelen Creators Update güncellemesiyle önemli özelliklere kavuşan Windows 10 şimdi de Güz Güncellemesiyle yeni özelliklere kavuşacak.

Timeline Özelliği Windows 10’a Geliyor

Önümüzdeki hafta çıkacak Windows 10 Fall Creator Update’in Windows 10 kullanıcılarına ne gibi özellikler getireceği ortaya çıkmaya başladı. Yeni güncelleme ile birlikte Windows 10 bilgisayarların daha akıcı bir tasarıma sahip olacak. Ayrıca Windows kullanıcıların uzun süredir beklediği “Timeline” özelliği de Windows 10’un yeni güncellemesiyle birlikte kullanılabilir olacak. Timeline özelliğiyle birlikte Windows 10 kullanıcıları artık herhangi bir Windows 10 cihazında başladıkları çalışmaları herhangi bir Windows 10 bilgisayarda devam edebilecekler. Yeni güncellemeyle birlikte ayrıca Windows 10 için çok daha iyi bir video düzenleyici de kullanıcılara sunulacak.

Windows 10’a gelecek olan Fall Creators Update güncellemesiyle gelecek olan diğer özelliklerin ilerleyen günlerde belli olması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor “Ombre saçların yıldızı bu …

Bir cevap yazın