Yerli Üretici General Mobile’ın Android 8.0 Oreo Güncelleme Takvimi Belli Oldu

Yerli akıllı telefon üreticilerimizden olan General Mobile’ın Android 8.0 Oreo güncellemesini alacak olan akıllı telefonları belli oldu.


Yerli akıllı telefon üreticilerimizden olan General Mobile’ın Android 8.0 Oreo güncellemesini alacak olan akıllı telefon modelleri belli oldu. General Mobile ayrıca Android 8.0 Oreo güncelleme takviminide yayınladı.

Google’ın Android One platformuna dahil olan yerli akıllı telefon üreticimiz Android 8.0 Oreo güncelleme takvimini açıkladı. Açıklanan takvime göre Android 8.0 güncellemesini ilk olarak GM 6 ve GM 6 d modelleri alacak.

Google’ın yaz aylarında Android 8.0 sürümünü çıkartmasıyla birlikte üreticiler de akıllı cihazlarına yeni Android güncellemesini dağıtmaya başlamıştı. Android One platformuna dahil olan General Mobile’ın da Android 8.0 Oreo güncellemesini alacak modelleri belli oldu.

2017’nin Aralık ayında GM 6 ve GM 6 d modelleri Android 8.0 Oreo güncellemesini alacakken GM 5 Plus ve GM 5 Plus d modelleriyle birlikte GM 5 ve GM 5 d modelleri 2018 yılında Android 8.0 güncellemesini alacak.

General Mobile’ın başarılı akıllı telefonlarından birisi olan GM 5 Plus ve GM 5 Plus d modelleri güncellemeyi 2018 Şubat ayında alacakken GM 5 ve GM 5 d modelleri güncellemeyi 2018 Nisan ayında alacak.

General Mobile 4G Android 8.0 Oreo Güncellemesini Almayacak!

General Mobile’ın ilk Android One telefonu olan General Mobile 4G modelinin Android 8.0 güncellemesi alıp almayacağı da belli oldu. General Mobile tarafında yapılan açıklamaya göre General Mobile 4G modeli Android 8.0 Oreo güncellemesini almayacak.

Android 8.0 Oreo güncellemesiyle birlikte General Mobile’ın GM 6, GM 6 d , GM 5 Plus, GM 5 Plus d, Gm 5 ve GM 5 d modellerine gelecek olan özellikler de belli oldu. General Mobile cihazlarına gelecek olan Android 8.0 Oreo güncellemesinin getireceği yenilikleri yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor “Ombre saçların yıldızı bu …

Bir cevap yazın