Yerli Üretici Vestel Kendi Mobil Asistanını Yayınladı

Yerli üreticilerimizden olan Vestel kullanıcılar için yeni Vestel Mobil Asistan uygulamasını yayınladı.


Yerli üreticilerimizin başında gelen Vestel gelişen teknolojiye ayak uydurmaya devam ediyor. Özellikle Venus marka akıllı telefonlarıyla ülkemizde iyi bir başarı elde eden Vestel şimdi de kullanıcılar için mobil asistanını kullanımına sundu.

Gelişen teknolojiyle birlikte artık pek çok şeyi akıllı telefonlarımızdan ya da tabletlerimizden gerçekleştirmek mümkün. Bunun farkında olan Vestel şimdilik Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar için Vestel Mobil Asistan uygulamasını yayınladı. Vestel’in yeni mobil uygulamasıyla birlikte kullanıcılar Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarından Vestel marka ürünlerini takip edebilecekler.

Vestel ürünlerinizi Vestel Mobil Asistan uygulamasına kayıt ettikten sonra ürünlerinizle ilgili her şeyi uygulama üzerinden bulabileceksiniz. Ayrıca uygulama içinden sunulacak Canlı Destek özelliğiyle de cihazınıza dair her şeyi kolayca sorabilecek ve öğrenebileceksiniz.

Uygulama Şimdilik Android Kullanıcılarına Sunuldu

Ayrıca size en yakın Vestel mağazasını da harita üzerinde gösterecek olan uygulamayı şimdilik Android kullanıcıları kullanabilecek.

Vestel’in Mobil Asistan uygulamasının ilerleyen günlerde daha da geliştirilmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Demsa’nın Patronu Hüseyin Demir’den Mahmut Ustaosmanoğlu için taziye mesajı

Demsa’nın Patronu Hüseyin Demir’den Mahmut Ustaosmanoğlu için taziye mesajı İslam dünyası ve Ülkemiz, ömrünü İslam’a …

Bir cevap yazın