Youtube TV canlı yayınlara başlıyor

Youtube TV ile internet olan her yerde tüm televizyon kanalları sorunsuz izlenebilecek. Aylık 35 dolarlık fiyatıyla ise teknoloji severlerin tepkisini alıyor.


Canlı yayın özelliğinin sosyal medya platformlarında yaygınlaşmasıyla Google da artık telefonlardan, bilgisayarlardan, tabletlerden ve Chrome chast kurulu tüm cihazlardan Youtube TV ile canlı yayın izlemenize imkan sağlayacak bir uygulama geliştirdi.Geçtiğimiz hafta piyasaya duyurulan YouTube TV ile dünyanın en popüler video paylaşım sitesi artık bir televizyon halini alıyor.

AYLIK 35 DOLARDAN SATIŞA SUNULACAK

Youtube TV ile 40’tan fazla kanalın yayınlarını canlı olarak dilediğiniz yerden izleyebileceksiniz. Öyle ki YouTube TV aylık 35 dolarlık bir abonelik ile video severlerin hizmetine sunuluyor. Ayrıca alınan bu abonelikten 6 farklı hesap yararlanabiliyor. Bu sayede aile bireylerinin her biri kendi hesaplarını özelleştirebilirler. Öte taraftan YouTube’da bu kişilere özel yayınlar sunabiliyor. Örneğin annenizin sürekli izlediği yemek programlarını sizler seyretmek istemeyebilirsiniz.

İLK YAYINLAR AMERİKA İÇİN YAPILACAK

Amerika da hizmet vermeye başlayan YouTube TV ABC, CBS, FOX, NBC gibi pek çok büyük yayıncı kuruluşun yayınlarını canlı olarak verecek. Ancak Öte yandan da HBO, CNN, AMC gibi birçok önemli yayıncıyla da anlaşmaya varabilmiş değil. Youtube TV ile hayatımız da yeni bir dönem başlamış oluyor. Dijital çağın insanları artık YouTube TV ile birlikte diledikleri yayını, istedikleri zaman, istediği yerden izleyebilmekteler. Zaten teknolojiyle birlikte Yayıncılık sektörü de kollektif bir hal almış durumda. Sektörde de öne çıkabilmek için genç kitleyi etkilemek oldukça önemli bir hale gelmektedir.

KABLOLU YAYINLARDA DAHA EKONOMİK OLACAK

Kablolu yayınlardan daha cazip ve avantajlı olacak Youtube TV’nin piyasaya ne zaman çıkacağı henüz netlik kazanmış değil. Amerika’da birçok eyalette yayın hayatına başlayan uygulama gelecek haftalarda tüm dünya piyasasında yerini alacak.Her gün 1 milyar saatten daha fazla video izlenen Youtube gelecek bir kaç yolda tüm yayın dünyasını baştan aşağı değişecek gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Burun Estetiği Fiyatları 2023

Burun Estetiği Fiyatları 2023 Burun estetiği operasyonları açık ve kapalı olmak üzere iki farklı şekilde …

Bir cevap yazın