Youtube yeni bildirimler butonunu test ediyor

Youtube video paylaşımlarında yeni bir sekme ve özelliği test ediyor. Bildirimlere kolay ulaşımı sağlayan özellik iOS kullanıcılarına yayınlandı bile.


Youtube, Google sahip olduğu en fazla geliştirme alan servislerinden bir tanesi. Geçtiğimiz ay logosunda dahi değişiklikler yapan Youtube, son güncelleme ile kullanıcılarına yeni özellikler sunuyor. Aktivite butonu adı altında yeni bir düğmeyi test eden Youtube, bildirimlerinize daha kolay ulaşmanızı sağlıyor.

IOS VE ANDROID İÇİN YENİ GELİŞMELER

Youtube, iOS ve Android kullanıcıları için de bir dizi yenilik ekledi. Yine bildirimler bölümüne kolay ulaşım için aktivite butonu ekleyen video paylaşım sitesi, kullanıcılarına daha kolay kullanım sağlamak için çalışıyor. şu an iOS tabanlı cihazlarda kullanıma açılan bu yeni özellik, Android kullanıcıları için kısa bir süre sonra gelecek. Şu an bu yeniliği kullanamayan ve uygulamada göremeyen kullanıcıların gelecek olan Youtube güncellemesini indirmeleri gerekiyor. 4. sekme olarak eklenen aktivite butonunun ne kadar yararlı olduğunu zaman gösterecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Güvenilir Hosting Hizmeti

Müşteriler firma üzerinden VDS sunucu ve buna benzer pek çok konu hakkında en profesyonel desteği …

Bir cevap yazın