Zenfone 5’in gelişi daha erken olabilir

Asus boş durmuyor ve Zenfone 4’ten sonra yeni akıllı telefon modeli olan Zenfone 5 için kolları sıvıyor. Sızıntı haberleri gelmeye başlayan telefonda ciddi yenilikler olacak.


Zenfone 4 modelinin tanıtımını geçtiğimiz günlerde yapan Asus’un şimdiden yeni modeli üzerinden çalışmaya başladığı iddia ediliyor. Asus kullanıcıları tarafından oldukça merakla beklenen ve geçtiğimiz günlerde Avrupa lansmanı yapılan modelin daha satışa çıkmadan Zenfone 5 ‘in hakkında bilgiler gelmesi, bu yeni modelde Zenfone 4 kadar gecikme olmayacağını gösteriyor.

ZENFONE 5 ÖNÜMÜZDEKİ YIL SATIŞTA

Orta segmentin vazgeçilmez akıllı telefonlarını üreten Asus, Zenfone serisinde iyi bir satış grafiği yakaladı. Bunu daha iyi bir pazarlama ile geliştirmeyi hedefleyen şirket, edindiği tecrübeler neticesinde Zenfone 5 modeline de ağırlık vermeye başladı. Asus’tan üst düzey bir yetkili tarafından yapılan açıklamada yeni modelin önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde satışa çıkacağı belirtildi. Tanıtımının ve kesin özelliklerinin belirlenmesi ise bu yılın sonlarını bulacak gibi görünüyor. Ayrıca şimdilik telefonun tam çıkış tarihi, özellikleri ve fiyatı hakkında da net bir bilgi bulunmuyor.

ASUS’UN AMACI EN İYİLERİN ARASINDA OLMAK

Asus bilindiği üzere daha çok bilgisayar ve bilgisayar donanımlarına ağırlık veriyor gibi görünse de akıllı telefon departmanının hedefleri oldukça büyük. Android mobil işletim sistemi kullanan diğer akıllı telefon üreticileri gibi Asus da en iyilerin arasında yer almak istiyor. Şu an ilk 10’un içinde kendine yer edinmiş olsa da dünya çapında en iyi yedi akıllı telefon üreticisinden biri olmak istiyor. Şimdilik orta segment telefonlar üreten Asus’un önümüzdeki dönemlerde üst segment telefonlara da zaman ayıracağı iddia ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri Dayanıklı plastik malzemeler kullanılarak üretilen plastik tekerlek modelleri, ev ve …

Bir cevap yazın