Zorlu koşullar için Cat’ten büyük hamle

Dayanıklılık deyince akla gelen şirketlerden biri olan Cat markası, Cat Phones ile Türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor. Su geçirmez ve dayanıklı yapısıyla satışa sunulacak olan Cat S41 önümüzdeki ay Türkiye’de.


Daha çok dayanıklı ayakkabı ve iş makineleriyle ünlü olan Cat markası akıllı telefon üretimi de yapıyor. İsminin hakkını verircesine yüksek dayanıklılık garantisi veren Cat akıllı telefonları yakın zamanda Türkiye pazarında da satışa sunulacak. IFA 2017 teknoloji fuarına katılan Cat Türkiye telefonlarının Ekim 2017’de satışa sunulacağının müjdesini verdi. Telefonun fiyatı üzerine herhangi bir bilgi bulunmazken bir çok doğa meraklısı yada zor koşullarda çalışan kullanıcılar için dayanıklı br alternatif olmayı hedefleyecek.

SU GEÇİRMEZ VE DAYANIKLILIK ÖN PLANDA

Cat markasıyla özdeşleşen dayanıklılık kavramı telefonlarda da kendi belli edecek. Toplamda 5 metreye kadar su geçirmez ve suyun altında 1 saat kalmak gibi üstün özelliklere sahip olan telefon zorlu koşullara dayanması amacıyla üretilecek. Ayrıca içinde termal kamera bulunan ender telefonlardan biri olan Cat S41 modeli Android işletim sistemine ve 13 megapixellik kameraya sahip olacak.MTK Octa-core 2.3GHz işlemci desteğiyle 3GB belleğe sahip olan telefonda ayrıca 5” FHD Gorilla ekran da bulunuyor.

POWERBANK GİBİ KULLANABİLİRSİNİZ

Doğa sporlarına meraklı kullanıcları hedefleyen Cat S41 modeli ayrıca ihtiyaç halinde kullanabileceğiniz ve diğer cihazlarınızı da şarj edebileceğiniz 5000mAh batarya gücündeki batarya ile çalışıyor. Bu fonksiyon şimdiye kadar yapılmış bir çok akıllı telefonda yer almıyor. Altında bulunan soket yardımıyla diğer telefonunuzu yada USB üzerinden şarj edilebilen cihazları Cat S41 ile kolayca şarj edebileceksiniz. Pwerbank fonksiyonu ile telefonun şarj süresi de oldukça yüksek olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri Dayanıklı plastik malzemeler kullanılarak üretilen plastik tekerlek modelleri, ev ve …

Bir cevap yazın