Apple Watch 3’te oynanabilen en iyi Apple Watch oyunları

Apple’ın giyilebilir teknoloji ürünü olan Apple Watch pek çok kullanıcı tarafından büyük bir beğeniyle kullanılıyor. Apple Watch üzerinde sağlık durumları başta olmak üzere pek çok servise erişebilen kullanıcılar için en iyi Apple Watch oyunlarını seçtik.


Gerçekçi olmak gerekirse kullanıcılar Apple Watch’ları üzerinden etkileyici oyun deneyimleri yaşayamayacaklar. Gerek Apple Watch’un ekranının küçüklüğü gerekse Apple Watch’un işlemcisinin mobil cihazların işlemcilerine göre olan zayıflığı sebebiyle üst seviye oyun deneyimleri Apple Watch üzerinde sağlanamayacak ancak kullanıcılar gerek form tutmak gerekse basit oyunları oynayabilecekler.

Önemli bir not Apple Watch 3 üzerinden oyunların oynanabilmesi için oyunların ilk olarak iPhone’a indirilmesi ve sonrasında iPhone üzerinden oynandıktan sonra Apple Watch üzerinden oynanabileceğini hatırlatmakta fayda var. Gelelim en iyi Apple Watch oyunlarına

1. PokemonGo!

Apple Watch Series 2 tanıtımında PokemonGo oyununun artık Apple Watch üzerinden oynanabileceğini duyurmuştu. PokemonGo’nun kırpılmış bir sürümü olarak karşımıza çıkan Apple Watch için PokemonGo oyunu, oyundan ziyade bir aktivite takip programı olarak karşımıza çıkıyor.

2. Pocket Bandit

Eğer ki Apple Watch üzerinde basit bir oyun oynamak istiyorsanız Pocker Bandit tam size göre bir oyun olabilir. Bir hırsız olarak kasaların güvenliğini kırdığınız oyunun en güzel yanı Apple Watch’un Digita lCrown’unu kullanmanız. Digital Crown ile birlikte şifreyi çözmeye yaklaştığınızda Apple Watch sahip olduğu haptic feedback ile size geri bildirim veriyor. Bu sayede kasanın şifresini çözmeye yaklaşıp yaklaşmadığınızı anlayabiliyorsunuz.

3. Lifeline

Apple Watch için en iyi metin oyunlarından birisi olan Lifeline oyunu ile birlikte kendinizi uzaylı bir astronotla konuşur halde buluyorsunuz. Astronotla olan görüşmeler sonucunda sırrı çözecek ve onu kurtaracaksınız.

4. Rules!

Apple Watch için renkli bir oyun olan Rules! diğer oyunlara göre biraz daha eğlenceli. Kendinizi test edebileceğiniz bir oyun olan Rules! oyununda verilen komutlarla ekran üzerinde dokunma eylemleri gerçekleştireceksiniz. Gerçekleştirdiğiniz eylemlere göre seviyeleri geçip oyunu bitireceksiniz.

5. TriviaCrack

Bir zamanların popüler bilgi yarışması TriviaCrack heyecanı Apple Watch üzerinde devam ediyor. Trivia Crack’in tarih, coğrafya,eğlence,spor sanat alanında olan sorularınızı artık Apple Watch üzerinden cevaplayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor “Ombre saçların yıldızı bu …

Bir cevap yazın