Haftanın en iyi 3 mobil uygulaması 16 Ekim

Haftanın en iyi 3 Android ve iOS uygulamasını sizler için derledik. İşte Teknoxo’nun önerdiği en iyi 3 iOS ve Android uygulaması.


iOs ve Android kullanıcıları tarafından oldukça ilgiyle okunan Haftanın en iyi 3 iOS ve Android mobil uygulaması yazımızın 16 Ekim-23 Ekim haftası seçilenler listesine hoşgeldiniz. Burada göreceğiniz tüm uygulamalar tamamen ücretsiz ve günlük hayatınızda size yardımcı olacak uygulamalardır.

BE MY EYES

Tamamen . gönüllü olarak yapılan bu uygulamalar daha çok gözleri görmeyen akıllı telefon kullanıcılarına hitap ediyor. Engelli kör uygulamaları bölümünde ne çok indirilen uygulama olan Be My Eyes oldukça basit bir kullanıma sahip. Körler için birçok hizmet sunan uygulama engelli kişiler tarafından sorulan soruları cevaplamak üzerine oluşturulmuştur. Uygulamanın 50bin kullanıcısı ve soruları cevaplayan yarım milyona yakın da destekçisi vardır.

MICROSOFT EDGE

Microsoft’un Windows işletim sisteminde kullandığı internet tarayıcısı Edge artık mobil cihazlar için de ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Chrome ve Safari’ye alternatif olarak gelen uygulama, bilgisayarınızdaki tarayıcıyla eşzamanlı olarak çalışabiliyor. Oldukça fazla kullanıcıya sahip olan Microsoft Edge uygulaması şimdilik sadece Android işletim sistemi kullanan cihazlarda çalışabiliyor.

MOVIES ANYWHERE

Google’ın bir uygulaması olan Movies Anywhere yani “Filmler her yerde” uygulaması tamamen ücretsiz. Amazon, iTunes, Google Play ve Vudu dahil olmak üzere birçok platformdan film temin eden uygulama, ücretli ve ücretsiz olarak filmler de sunuyor. Chrome üzerinden filmleri indirebilir ve istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Uygulama şimdilik sadece Android tabanlı cihazlarda kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Promosyon Çantası İmalatı Yaptırmak İçin Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Promosyon Çantası İmalatı Yaptırmak İçin Nelere Dikkat Etmeliyiz? Firmalar reklam için farklı işlemler yaparlar. Bu …

Bir cevap yazın