Huawei Watch 2 Pro yakında satışa çıkıyor

Dünyanın en çok akıllı telefon satan 2. üreticisi olan Huawei, yeni akıllı saati Watch 2 Pro’yu da satışa çıkartmaya hazırlanıyor.


Huawei’nin geçtiğimiz günlerde Munich’te tanıttığı Huawei Mate 10 ve Mate 10 Pro akıllı telefonlarından sonra, şimdi de Çin’de giyilebilir teknoloji ürünü olan Huawei Watch 2 Pro’yu da hafif bir biçimde tanıttı. Huawei Watch 2 Classic’e oldukça benzeyen Watch 2 Pro’nun farklı bir özelliği daha var. Apple Watch 3 akıllı saatinin LTE modelinden de aşina olduğumuz esim özelliği Huawei Watch 2 Pro’ya da gelmiş durumda.

AKILLI SAATİN BAĞLANTILARI GÜÇLENDİRİLMİŞ

Yeni Watch 2 Pro, eSIM ve Bluetooth ile birlikte 4G / 3G / 2G desteği de sağlıyor. Böylelikle her kanaldan bağlantı yakalama şansı olan saatin şu an için tüm özellikleri yayınlanmamış durumda. Akıllı saatin hangi işlemciyi kullanacağı, hafıza ve Ram özellikleri, henüz bilinmiyor. Ancak saatte GPS özelliğinin ve çeşitli ödeme yöntemlerinin entegre edilmesi bekleniyor. Huawei Watch 2 Pro’ya eklenen ödeme yöntemi ile AliPay gibi online ödeme sistemlerine banka kartınızı yada kredi kartınızı tanımlarsanız, ödemelerini saatiniz üzerinden kolaylık yapabiliyorsunuz. Ayrıca Türkiye’de henüz yürürlükte olmasa da yurt dışında bu tarz ödeme sistemleriyle metro ve otobüs ödemelerini de saatiniz üzerinden kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Birbirinden farklı birçok kayış seçeneği ile gelmesi beklenen akıllı saatin ayrıca kadran seçenekleri de oldukça fazla olacak. Apple Watch 3’ün bu eksikliğini gördüğünü tahmin ettiğimiz Huawei, kendi akıllı saati Watch 2 Pro’da daha fazla kadran seçeneği sunabilir. Yaklaşık 390 dolara yurt dışında satışa çıkması beklenen saatin Türkiye fiyatının da 2000 TL’nin üzerinde olması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor “Ombre saçların yıldızı bu …

Bir cevap yazın