Instagram’a Superzoom özelliği geldi

Instagram’da hikaye ve paylaşımlarda kullanabileceğiniz 3 saniyelik Superzoom özelliği geldi.


Mobil cihazınızın kamerasında bulunan zoom özelliğini manuel olarak kullandığınızda yapabileceğiniz bu özelliği instagram yeni bir özellik olarak kullanmaya başlıyor. Çektiğiniz selfileri kendinize yaklaştırarak bumerang misali bir video yapabileceksiniz. Akıllı telefonunuzun manuel yakınlaştırma özelliğini kullanarak yapacağınız bu özellik instagram’ın boomerang gibi fazlasıyla kullanılan bir özellik olması bekleniyor.

FARKLI BİR UYGULAMA OLARAK ÇALIŞIYOR

Android ve iOS’ta bugün piyasaya sürülen Superzoom, tek dokunuşla yaklaştırma işlevini gerçekleştiriyor. Ön veya arka yüzdeki kamerayı seçip düğmeye basılı tuttuğunuz zaman 3 saniyelik zoom özelliği devreye giriyor. Boomerang gibi farklı bir uygulama olan Superzoom, instagram’a entegre olarak çalışıyor. Ayrıca yaptığınız Superzoom’lara müzik de ekleyebiliyorsunuz. Kısa formatlı video olan özellik sadece 3 saniye çekim yapabiliyor. Aslına bakacak olursanız sadece eğlence amaçlı gelen bu özelliğin mizahi yaklaşımlara iyi bir zemin hazırlaması bekleniyor. Boomerang’ın kuzeni olarak görülen Superzoom, sadece selfie ile kendiniz çekebileceğiniz bir uygulama değil. nesneleri hayvanları ve daha birçok şeyi superzoom ile instagram hikaye yada paylaşım yapmak için kullanabilirsiniz.

Yakın zamanda çok popüler olacağını tahmin ettiğimiz Superzoom uygulamasını Android cihazlar için Google Play Store’dan ve Apple ürünleri için de App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sosyal Medya Ajansı İle Çalışmanın Avantajları

  Tüm dünyaya ulaşmak ve global bir marka olmak adına günümüzde artık internet çok önemli …

Bir cevap yazın