iOS 11.0.1 güncellemesi artık indirilebilir

Çıktığı ilk günden beri bir çok şikayet alan iOS 11, gelen bu yeni güncelleme ile hatalarını düzeltmeyi hedefliyor. Gelen güncellemenin tüm hataları düzeltip düzeltmediği ise merak konusu.


Geçtiğimiz hafta indirilebilir olan Apple’ın güncellenmiş son master mobil işletim sistemi iOS 11, kullanıcıları tarafından bir çok konuda şikayetlere maruz kaldı. Bu şikayetleri es geçmeyen Apple iOs11’in ilk güncellemesi olan iOS 11.0.1 versiyonunu çıkarttı.

iOS 11 çıktığı ilk günden beri, Wi-Fi ve mobil veri sorunlarıyla, hızlı pil tüketimiyle ve kulaklıktan gelen çıtırtı sesiyle anılıyordu. Apple’ın neredeyse dünyadaki tüm çağrı merkezleri ve mağazalarına aynı sorundan yana şikayetler gelmesinden sonra Apple bu sorunları gidermek amacıyla bu güncellemeyi kullanıcılarına sundu. Normal şartlarda bu kadar hızlı güncelleme getirmeyen Apple, iOS 11’de bazı şeyleri eksik yapmış gibi görünüyor.

İlgili Haber: iPhone 8 ve 8 Plus’de çıtırtı şikayetleri başladı

GÜNCELLEME BİRÇOK KÜÇÜK HATAYI GİDERİYOR

Apple iOS 11.0.1 güncellemesi ile birçok arka plan sorununu da gideriyor. Yukarıda belirttiğimiz tüm hataların düzeltilip düzeltilmediğini de kullanıcılardan gelen geri bildirimler gösterecek. Apple’ın yeni güncellemesini indirmek için telefonunuz yada tabletinizin Ayarlar bölümünden Genel sekmesini tıklamalı ve sonrasında da Yazılım Güncelleme bölümüne dokunmalısınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne?

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne? DeFi Nedir? Kripto para dünyasında en çok …

Bir cevap yazın