iPhone X’in 3 Kasım’da hangi ülkelerde satışa çıkacağı belli oldu. Peki ya Türkiye?

Apple iPhone X’in 3 Kasım’da hangi ülkelerde satışa çıkacağı belli oldu. Peki ya bu listede Türkiye de var mı ?


iPhone X’in 12 Eylül!de tanıtılmasından sonra dünya genelinde 27 Ekim’de ön sipariş ile satışa başlanacağı ve 3 Kasım’da da elektronik mağazalarından ve teknoloji marketlerde satışa koyulacağı biliniyordu. Apple yaptığı açıklamada 3 Kasım’da satışa başlanacak olan iPhone X’in hangi ülkelerde satışa çıkacağını da açıkladı. Eğer bir Türk olarak bu ülkelerden birinde yaşıyorsunuz, aracınıza atlayıp iPhone X‘i herhangi bir teknoloji marketinden satın alabileceksiniz.

55 ÜLKEDE SATIŞA ÇIKIYOR

iPhone X, 3 Kasım Cuma günü 55’ten fazla ülkede ve bölgede satışa çıkacak. Aynı gün ilk dağıtımlar ile müşterilere ulaşmaya başlanacak. iPhone X ön siparişleri ise 27 Ekim Cuma günü saat 12: 01’de başlayacak.

Daha önce bizim de belirttiğimiz lojistik ve parça tedarik süreçlerinden dolayı iPhone X’in stokları oldukça az olsa da Apple elinden geldiğince sözünde duracak.

İşte iPhone X’in 3 Kasım’da piyasaya çıkacak olan ülkelerin tam listesi aşağıdadır. Ancak maalesef birçok ülkenin içinde Türkiye yer almıyor. Listeye baktığınızda birçok ülkeye göre Türkiye nasıl yok diyebilirsiniz ama Türkiye gerçekten listede yok.

İşte tam liste:

Andorra, Avustralya, Avusturya, Bahreyn, Belçika, Bulgaristan, Kanada, Çin, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Grönland, Guernsey, Hong Kong, Macaristan, İzlanda, Hindistan, İrlanda, Man adaları, İtalya, Japonya, Jersey, Kuveyt, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Meksika, Monaco, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Katar, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Singapur, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, Tayvan, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri, ABD Virgin Adaları.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkçeden İspanyolcaya Çeviri

Türkçeden İspanyolcaya Çeviri İspanyolcadan Türkçeye çeviri işleriniz var? Eğer sizin de bu çeşit işleriniz varsa …

Bir cevap yazın