Google Pixel 2 ve 2 XL ile çekilmiş muhteşem fotoğraflar yayınlandı

Google’ın Pixel 2 ve Pixel 2 XL telefonlarını tanıtmasından hemen sonra kamera özellikleriyle dikkat çeken cihazlar ile çekilmiş fotoğraflar da yayınlandı.


Geçtiğimiz gün Google tarafından tanıtılan Pixel 2 ve Pixel 2XL telefonlarının kamera özellikleri oldukça beğeni toplamıştı. Lansmanda kamera özelliklerinden oldukça bahsedildi. 12 MP’lik arka kameralara sahip olan akıllı telefonların neredeyse profesyonel ölçüde fotoğraf çektiği bilgisi verilmişti. Bu bilgilendirmeden sonra Google, Pixel 2 ve Pixel 2 XL ile çekilmiş bir dizi örnek fotoğraf da yayınladı.

İlgili Haber: iPhone X’in rakibi Google Pixel 2 XL ile tanışın

İlgili Haber: Google’ın amiral gemisi Pixel 2 tanıtıldı

NETLİK VE KESKİNLİK ÖN PLANA ALINMIŞ

Kamera özellikleri göz önünde bulundurulduğunda inanılmaz netlik, reprodüksiyon özelliği ve dengeli renk dağıtımı fotoğraflarda dikkat çekiyor. Fotoğrafların Google tarafından verildiği unutmayalım. Gerçek fotoğraf çekme deneyimini telefonlar elimize ulaşınca deneyeceğiz ancak şimdilik etkinlik sonrasında gelen yorumlara göre telefonun en belirgin özelliklerinden biri fotoğraf kalitesi. Etkinliğe katılan yorumculardan bir tanesi ise telefonun kamerasının profesyonel fotoğraf makinelerine taş çıkartacağı yönünde.

İşte Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL ile çekilen örnek fotoğraflar:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Verimli Makine Üretimi Nasıl Yapılır?

Verimli Makine Üretimi Nasıl Yapılır? Verimli Makine Üretimi Nasıl Yapılır? Makine üretimleri çeşitli analizler yapıldıktan …

Bir cevap yazın